Publikováno 3. 7. 2017
nhl dojemný vzkaz

Veronika Kopřivová: Loučení s Floridou i první setkání s Jágrem!

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová
Zdroj: Instagram

Před pár dny potvrdil Jágrův konec na Floridě jeho agent Petr Svoboda. Teď se ke všemu vyjádřila i Jardova přítelkyně Veronika Kopřivová, která kromě dojemného loučení se současným domovem prozradila i to, jak celá lovestory s legendou začala. Příběh zveřejnila na svém instagramu.

 Když se na konci roku 2015 objevily spekulace, že má největší hvězda českého hokeje novou kočku, nikdo by asi nečekal, že mu to s mladou Veronikou vydrží víc jak pár měsíců. Opak je pravdou a dnes už spolu pár chodí přes rok a půl. Jak se ale tito dva vlastně seznámili?

 

"Florida nám dala jeden druhého, tam jsme se poznali. Nikdy nezapomenu, jak mě kamarádka přemlouvala, ať se jdeme podívat na hokej a že jdeme po zápase poděkovat za lístky a že si udělá aspoň s Jaromírem fotku," říká Veronika. "Já držkovala, že nejdu, že mě to nezajímá, že na ni počkám venku, ale co bych to byla za kámošku. Tak jsem šla ... A pak to vzniklo," pokračuje finalistka České Miss 2012.

Instagram Veroniky Kopřivové
Zdroj: Instagram


Na Floridě se seznámili a Floridu také společně opustí: "Upřímně jsem docela smutná, ale chápu, je to business. Na Floridu jsem si za dva roky zvykla, byl to můj domov a vždy se tam budu ráda vracet. Konec, ale nový začátek," vyjádřila se Kopřivová k celé situaci kolem odchodu Jágra z Panthers.

 

Veronika Kopřivová
Zdroj: Instagram


Veronika je nyní v České republice, kde intenzivně pracuje na svém podnikání. Občas si ale najde i chvilku pro sebe, svůj den pak pečlivě dokumentuje na sociální síti instagram.

nce TN.cz