Publikováno 20. 4. 2017
Hokejová rodina Zásah do diskuze

Tohle mu psát neměli: Veronika se opřela do Jágrových fanoušků!

Veronika Kopřivová
Zdroj: facebook

A dost! Přítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová už na to neměla nervy. Celá republika už ví, co Jágr ironicky vzkázal do Brna na to, že Kometa vyhrála extraligový titul. Ovšem to byl jen začátek a o videu se stále víc hovoří. Jenže se našli i ti, kteří odsunuli obsah šotu na druhou kolej a řešili spíše Jágrův špatný pravopis. To byl důvod, proč se Veronika opřela do fanoušků na Facebooku.

Mistrovský titul, který po dlouhých 51 letech vybojovala brněnská Kometa neunikl pochopitelně ani Jaromíru Jágrovi. Ten novopečeným mistrům na dálku pogratuloval prostřednictvím videa a neváhal i zavtipkovat a trochu poškádlit Brňáky.

 

 

"Mi máme titul a vy ne," hrubá chyba, kterou ať už Jarda nebo admin facebookové stránky Hokejová rodina opravil, neunikla mnoho Jágrovým fanouškům. "To "mi" psala Veronika, ne? Jardo, píše se my, když se myslí my všichni," reagovali někteří lidé.To si však Veronika líbit nenechala, možná i proto, že ona sama občas Jágrův facebook prý opravdu spravuje. Podle její reakce tuto pravopisnou chybu způsobila asi opravdu ona. "Tak hele vy profesoři, co si takhle uvědomit jak dlouho JJ žije v USA a přestat tady neustále upozorňovat na nějaké pravopisné hrubky, že vám neni trapně. Je logické, že po tolika letech v USA Jaromír ovládá lépe Aj než Čj. Přeji vám hodně úspěchu a ať vás vaše dokonalá čeština/pravopis dovede v životě co nejdál!," vzkázala stručně a jasně Kopřivová fanouškům.
 

 

Veronika Kopřivová

 

Národ se vždy dělí na minimálně dva ostrůvky. Ten, který Jágra uznává za jeho sportovní úspěchy, mu nějakou tu hrubičku vždy odpustí. "Každý druhý je tady asi učitelem. A v květnu zase bude každý hokejový trenér České republiky. To se tady zase najde češtinářů. Kdo se někdy nesekl, když psal v rychlosti koment na mobu, ať hodí kamenem. Jinak pobavil," znějí komentáře, které jsou při slavné 68.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TEĎ TO NEJDE: Proč nemůže mít Veronika Kopřivová s Jaromírem Jágrem dítě?

ŽIVOT BEZ SEXU? Veronika Kopřivová prozradila, proč spolu s Jaromírem Jágrem nespí!

lju TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

20.4. | 14:44 Roman Skala
51
Viserte se na hrupki Verunka je hvjezda.
21.4. | 10:18 sronin
-4
co to je Kometa ?
21.4. | 17:40 Adolf Šimek
0
Náhlasit nevhodný komentář
A jak to valí to jeho Kladno asi málo platí že oni málo hrají!!!
21.4. | 10:41 wp2t
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kometa je taková malá hvězda na obloze, co chvílí zazáří, pak shoří a zhasne.
21.4. | 10:18 sronin
-4
Náhlasit nevhodný komentář
co to je Kometa ?
21.4. | 07:43 skeptikus
7
Náhlasit nevhodný komentář
..ano ano, mi dobře víme, že jsi ho neuhnala kvůli jeho dokonalé češtině ani kvůli jeho starýmu vytahanýmu péru, ale kvůli jeho úspěchům a penězům čubbko..
21.4. | 05:27 Vratislav Kenny
0
Náhlasit nevhodný komentář
Mámme..tady je vidět ,že chybička se vloudí.:)
21.4. | 05:24 Vratislav Kenny
1
Náhlasit nevhodný komentář
Jsou to malé věci. Mámme tady hladomor ,válka na spadnutí ,volby za dvěma ,zákaz kouření v hospodách a kdoví co ještě :) Náhodou ,to i bylo hezké.: D
20.4. | 23:06 wp2t
2
Náhlasit nevhodný komentář
Rudíku to se pozná přirozená inteligence.
20.4. | 21:57 Tomáš Jelínek
5
Náhlasit nevhodný komentář
neublyžovla my,já bít dobrá češtinář,i moja sekretář dobrá inteligent!
20.4. | 21:48 Rudolf Nedorostek
4
Náhlasit nevhodný komentář
wp2t Když už, tak fyzické vlastnosti.
20.4. | 16:48 wp2t
23
Náhlasit nevhodný komentář
Mi máme titul a Jarda má kopřivku. Jen aby nedostal spalničky, to by bylo ještě horší. Kdysi jsem ho neměl rád pro jeho blbý kecy, pak se uklidnil a dospěl a teď bude pravděpodobně chytřejší z té dvojice. Ale on by měl do genomu vkládat spíš fyzický vlastnosti.