Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 13.12. 2017 11:08
galerie u repre zůstala

Velký fotbalový přestup! Mladičká hvězda Sára mění Ajax za Slavii

Jan Sýkora, Sara Sandeva a Václav Černý
Zdroj: Profimedia / instagram
Jan Sýkora, Sara Sandeva a Václav Černý

V českém fotbalovém prostředí proběhl za oponou jeden významný přestup. Ne, nemají ho na svědomí žádní agenti. Vše se točí kolem herečky Sary Sandevy. Ta mění Ajax Amsterdam za Slavii! Ještě nedávno se tulila na selfíčkách k Václavovi Černému. Teď ale přišla na slavnosti Slavie po boku Jana Sýkory.

Dvacetiletá kráska původem z Makedonie má prostě fotbalisty ráda. A protože je to už velká holka a tak jí berou zajímaví kluci.

19

GALERIE: Sara Sandeva a Václav Černý

Zdroj: Instagram

Sara Sandeva a Václav Černý - 12

Hodnocení:

Před nedávnem ještě ráda cestovala do Amsterdamu, kde působí v týmu Ajaxu bývalý slávista Vašek Černý. Jenže do Nizozemska je to přece jen lán cesty a tak vztah mladého párečku zas tak dlouho nevydržel.

 

I'm happy that I can be your support. Love

Příspěvek sdílený Sara Sandeva (@sarasandeva),


Když ale Sára hledala nového kluka, zase trefila do černého. Na oslavy 125 let Slavie do Obecního domu přišla jako doprovod reprezentanta Jana Sýkory a na svém instagramu hned hlásila stav nejvyšší zamilovanosti.

Václav Černý
Zdroj: Instagram Václav Černý

Mezitím 800 kilometrů na severozápad smutný Vašek Černý léčí ošklivě zraněné koleno. Sára za ním bohužel nedorazí, má jiného…

 

I'm proud of him. My brother.

Příspěvek sdílený Sara Sandeva (@sarasandeva),

Mimochodem v Edenu má Sára ještě jednoho důležitého kluka. Její mladší bráška Teo kope za žákovské týmy Slavie a třeba z něj také jednou bude hvězda.

ram TN.cz