Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.3. 2017 16:38
zpověď milovaná i nenáviděná

Velké přiznání Šarapovové! Více chlapů naráz i alkohol místo tenisu

Maria Šarapovová
Zdroj: Profimedia
Maria Šarapovová

Měla pykat rok a půl. Její trest vyprší ale už o tři měsíce dříve. Nenáviděná i milovaná Maria Šarapovová se vrátí do světa tenisu. A ještě než nastoupí do svého prvního utkání po pauze, poskytla rozhovor prestižnímu magazínu Vogue. Co dělala v době nucené pauzy? Budete se divit!

Maria Šarapovová vlastně přestávky vůbec nemusí litovat. Dopingoví komisaři u ní odhalili meldonium a dostala distanc. Ona sama sice tvrdí, že jej užívala kvůli zdravotním problémům, ale to v tuto chvíli není vůbec podstatné. Ve velké zpovědi ruská kráska přiznala, že život bez tenisu jí vlastně ukázal to, jak se dá žít.

"V minulém roce jsem alkoholu vypila mnohem víc, než kdy jindy v mém životě,“ přiznala s úsměvem. Chcete jí odsuzovat? "Nehledejte v tom nic, jen jsem vlastně vedla společenský život," vysvětluje.

Maria Šarapovová na pláži
Zdroj: Profimedia / Twitter

I tenhle odpočinek měl tedy něco do sebe. Chce tím možná vyvrátit i pověsti o tom, ýe není příliš oblíbenou hráčkou v tenisovém prostředí. Společník prý ale umí být dobrý. "Spousta lidí na okruhu mě nezná osobně. V šatně trávím co nejméně času, chci vždycky zmizet co nejdřív. Prostě mám jiný život v soukromí. Mám rodinu, mám přátele. A tak trávím čas s nimi a energii dávám jim," vysvětluje Šarapovová.


"Být respektována za to, jak hraju na hřišti, je pro mě víc, než aby někdo říkal, že jsem fajn v šatně
," dodává ke vztahu k rivalkám, které vesměs nemají s Marií přátelské vztahy.

Tenisové prostředí ale stejně chvíli úplně opustila. "Navštívila jsem místa, kde jsem nikdy předtím nebyla - třeba Barcelonu nebo Chorvatsko. A chci se podívat do Londýna. Znám Wimbeldon, ale to město vůbec neznám," prozradila.

Maria Šarapovová ve Wimbledonu
Zdroj: Profimedia Maria Šarapovová ve Wimbledonu

A pak přiznala, že si tak trochu užívala s chlapama. Po rozchodu s Grigorem Dimitrovem je single a prostě se jen tak nechávala balit. “Chodila jsem ve stejný čas s více muži. Ani nevím, co to sakra to bylo," přiznala se smíchem. Ale vůbec jí to nevadilo. „Byl jsem opravdu šťastná, bylo to opravdu tak nové! A trochu jako z jedné knížky, kterou mám tak ráda," přiznala.


Kdoví, jestli se návratem k tenisu zase uklidní. Pořád prý hledá toho pravého. "Možná jsem jen příliš složitá lidská bytost. Ale já opravdu chci mít děti," říká upřímně.

Maria Šarapovová
Zdroj: Profimedia

"Bohužel jsem se příliš zaměřil na svou práci, a upřímně, i to je velký důvod, proč mnoho z mých vztahů prostě skončilo nezdarem. Neumím žít s pocitem, že obětuji jednu věc za druhou," dodává.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Uhekaná a sexy: Maria Šarapovova předvedla tělo v bikinách

Kam se hrabe Šarapovová. Nejkrásnější tenistky jsou tyto Češky

ram TN.cz