Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.3. 2017 16:38
zpověď milovaná i nenáviděná

Velké přiznání Šarapovové! Více chlapů naráz i alkohol místo tenisu

Maria Šarapovová
Zdroj: Profimedia
Maria Šarapovová

Měla pykat rok a půl. Její trest vyprší ale už o tři měsíce dříve. Nenáviděná i milovaná Maria Šarapovová se vrátí do světa tenisu. A ještě než nastoupí do svého prvního utkání po pauze, poskytla rozhovor prestižnímu magazínu Vogue. Co dělala v době nucené pauzy? Budete se divit!

Maria Šarapovová vlastně přestávky vůbec nemusí litovat. Dopingoví komisaři u ní odhalili meldonium a dostala distanc. Ona sama sice tvrdí, že jej užívala kvůli zdravotním problémům, ale to v tuto chvíli není vůbec podstatné. Ve velké zpovědi ruská kráska přiznala, že život bez tenisu jí vlastně ukázal to, jak se dá žít.

"V minulém roce jsem alkoholu vypila mnohem víc, než kdy jindy v mém životě,“ přiznala s úsměvem. Chcete jí odsuzovat? "Nehledejte v tom nic, jen jsem vlastně vedla společenský život," vysvětluje.

Maria Šarapovová na pláži
Zdroj: Profimedia / Twitter

I tenhle odpočinek měl tedy něco do sebe. Chce tím možná vyvrátit i pověsti o tom, ýe není příliš oblíbenou hráčkou v tenisovém prostředí. Společník prý ale umí být dobrý. "Spousta lidí na okruhu mě nezná osobně. V šatně trávím co nejméně času, chci vždycky zmizet co nejdřív. Prostě mám jiný život v soukromí. Mám rodinu, mám přátele. A tak trávím čas s nimi a energii dávám jim," vysvětluje Šarapovová.


"Být respektována za to, jak hraju na hřišti, je pro mě víc, než aby někdo říkal, že jsem fajn v šatně
," dodává ke vztahu k rivalkám, které vesměs nemají s Marií přátelské vztahy.

Tenisové prostředí ale stejně chvíli úplně opustila. "Navštívila jsem místa, kde jsem nikdy předtím nebyla - třeba Barcelonu nebo Chorvatsko. A chci se podívat do Londýna. Znám Wimbeldon, ale to město vůbec neznám," prozradila.

Maria Šarapovová ve Wimbledonu
Zdroj: Profimedia Maria Šarapovová ve Wimbledonu

A pak přiznala, že si tak trochu užívala s chlapama. Po rozchodu s Grigorem Dimitrovem je single a prostě se jen tak nechávala balit. “Chodila jsem ve stejný čas s více muži. Ani nevím, co to sakra to bylo," přiznala se smíchem. Ale vůbec jí to nevadilo. „Byl jsem opravdu šťastná, bylo to opravdu tak nové! A trochu jako z jedné knížky, kterou mám tak ráda," přiznala.


Kdoví, jestli se návratem k tenisu zase uklidní. Pořád prý hledá toho pravého. "Možná jsem jen příliš složitá lidská bytost. Ale já opravdu chci mít děti," říká upřímně.

Maria Šarapovová
Zdroj: Profimedia

"Bohužel jsem se příliš zaměřil na svou práci, a upřímně, i to je velký důvod, proč mnoho z mých vztahů prostě skončilo nezdarem. Neumím žít s pocitem, že obětuji jednu věc za druhou," dodává.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Uhekaná a sexy: Maria Šarapovova předvedla tělo v bikinách

Kam se hrabe Šarapovová. Nejkrásnější tenistky jsou tyto Češky

ram TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

22.3. | 16:07 amperek50
12
Doufam ze celou dobu trestu prosukala a prohekala a ted uz bude na kurte drzet ...
22.3. | 15:17 truthwillprevail
-2
Užívala kvůli zdravotním problémům, ale to v tuto chvíli není vůbec podstatné. ...
22.3. | 21:24 bard-lidu
3
Náhlasit nevhodný komentář
Hezká baba není pro jednoho chlapa, to platí všude na světě.
22.3. | 19:02 Roman Skala
2
Náhlasit nevhodný komentář
Větu "Ani nevím, co to sakra to bylo," jsem v rozhovoru ve Vogue article/maria-sharapova-meldonium-suspension-returns-to-tennis nenašel.
22.3. | 18:17 Roman Skala
1
Náhlasit nevhodný komentář
Díky za opravu, ale stačilo napsat s chlapy. Příště bacha na hrupki.
22.3. | 18:02 Štefan Nemeth
2
Náhlasit nevhodný komentář
No Ruska, jak by se mohla obejít bez Vodky?!!
22.3. | 17:02 rexrothak
3
Náhlasit nevhodný komentář
No holka,až večer umyješ ze sebe ten kybl líčidla,řekl bych,že začínáš být strhaná.
22.3. | 16:18 josefvyskoc
1
Náhlasit nevhodný komentář
tak me to jeji povidani tak dojalo, ze asi vyrazim za kuropění na vička, abych ji prispel na to tezky zivobyti bez prijmu z tenisu...snazim se pravidelne pomahat sberem vicek nasim tenistum, hokejistum a fotbalistum aby meli na prilepsenou a tak nebude problem pomoci ani tady...
22.3. | 16:07 amperek50
12
Náhlasit nevhodný komentář
Doufam ze celou dobu trestu prosukala a prohekala a ted uz bude na kurte drzet drzku
22.3. | 15:51 Roman Skala
8
Náhlasit nevhodný komentář
Napsat "A pak přiznala, že si tak trochu užívala s chlapi." může opravdu jen hovvado.
22.3. | 15:26 truthwillprevail
1
Náhlasit nevhodný komentář
Proč by měla být nenáviděná? Za meldonium, který používalo stovky sportovců. Bohužel se dostal do tabulek zakázaných látek a Šarapová si toho nevšimla. Jiní brali a berou zakázané látky a nikdo to neřešíl a když se to zjistilo, tak WADA prohlásila, že to mají povolené, tak kde to jsme?
22.3. | 15:17 truthwillprevail
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Užívala kvůli zdravotním problémům, ale to v tuto chvíli není vůbec podstatné. To je fakt, to mohou jenom sportovci slavné Ameriky, kteří dopují i 4 zakázané látky.