Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 4. 2018
Fotbal To se jen tak nevidí

Velká kuriozita: Gólman Zlámal zlomil tyč. Čtvrt hodiny se nehrálo!

Zdeněk Zlámal
Zdroj: ČTK/Profimedia
Zdeněk Zlámal

Asi všechny to zaskočilo, protože šlo o moment, který se jen tak nevidí. V zápase 25. kola české nejvyšší fotbalové soutěže totiž brankář Zlína Zdeněk Zlámal zlomil tyč své brány. Stalo se to, když zasahoval proti boleslavskému Marešovi. Duel byl přerušen a brána vyměněna.

Bez dvou kilogramů stokilový Zdeněk Zlámal zlomil dolní část brány. K takovým situacím prakticky vůbec nedochází a tak publikum v Mladé Boleslavi jen nevěřícně koukalo. Ke kurióznímu momentu došlo v 26. minutě, když Zlámal prudce narazil do brankové konstrukce zády.

 

13

GALERIE: Zdeněk Zlamál zlomil tyč brány

Zdroj: ČTK

Zdeněk Zlámal zlomil tyč brány

Hodnocení:

 

Gólmanovi Zlína se naštěstí nic nestalo. Zápas se přerušil a brána musela být odinstalována ze svého postavení. Nahrazena byla přenosnou bránou se stejnými rozměry. Výměna trvala zhruba čtvrthodinu a provedlo ji deset techniků z boleslavského stadionu. 

 

 

Devátí fotbalisté Zlína zvítězili v Mladé Boleslavi 1:0 a přiblížili se záchraně. "Ševci" mají na devátém místě tabulky šestibodový náskok na předposlední Ostravu. Jedenáctá Boleslav v nejvyšší soutěži prohrála po pěti zápasech a je o dva body za Zlínem. Utkání v 67. minutě rozhodl Vukadin Vukadinovič.

 

Výsledky 25. kola:

Olomouc – Ostrava 1:0
Bohemians – Jihlava 1:1
Slovácko – Dukla 2:0
Mladá Boleslav – Zlín 0:1

lju TN.cz