Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 27. 10. 2017
fotbal ultimátum

Vedení Sparty udělalo razantní krok! Pokuta a poslední varování

Sparta Praha
Zdroj: Profimedia

Fotbalisté pražské Sparty dostali za nevýrazné výkony a především vyřazení z domácího poháru s Baníkem Ostrava vysokou pokutu a důrazné varování. Hráči, včetně realizačního týmu musí zvládnout zbytek podzimu, jinak dojde v zimní přestávce k radikálním změnám. Informaci přinesl deník Sport.

Titul v trapu, zavřená cesta do Evropy, předčasný konec v domácím poháru, to jsou jasná fakta, která přinutila vedení letenského velkoklubu důrazně zdvihnout ukázováček a trestat.

 

 

Podle informace deníku Sport udělilo vedení hráčům, včetně realizačního týmu, pokutu tři miliony korun, která se mezi dotyčné poměrově rozdělí podle výše jejich základního měsíčního příjmu.

 

 

"Vyřazení z poháru je velkým zklamáním, je to další nesplněný cíl, který před týmem v této sezoně stál. Výsledky jsou daleko za očekáváním. Do konce podzimní části zbývá pět ligových utkání a očekáváme maximální nasazení, výkon i výsledky. Po skončení první poloviny soutěže si vyhodnotíme přínos jednotlivých hráčů i realizačního týmu a přijmeme případná opatření,“ prohlásil generální ředitel klubu Adam Kotalík.

mm TN.cz