Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 16.10. 2018 16:15
odvolání konec angažmá

Ve fotbalové lize padl další trenér! Nového lodivoda má Slovácko

Trenér Slovácka Michal Kordula
Zdroj: Profimedia
Trenér Slovácka Michal Kordula

Vedení fotbalistů prvoligového Slovácka odvolalo trenéra Michala Kordulu a sportovního ředitele Stanislava Levého. Tým povede asistent Petr Vlachovský s dosavadním realizačním týmem.

Novým sportovním manažerem bude bývalý obránce Veliče Šumulikoski. Informaci přinesly webové stránky klubu.

Důvodem změny byly poslední špatné výsledky. Slovácko po slibném vstupu do sezony prohrálo posledních šest ligových kol se skóre 3:16. V tabulce kleslo na předposlední 15. místo. Sérii porážek a špatných výkonů odstartovala koncem srpna domácí prohra 0:4 se Zlínem.

 

Sérii porážek a špatných výkonů odstartovala koncem srpna domácí prohra 0:4 se Zlínem. Následovaly další porážky v Karviné 1:2, doma se Slavií 1:3, v Mladé Boleslavi 1:5, doma s Opavou 0:2 a stejným výsledkem skončilo i poslední utkání před reprezentační přestávkou v Jablonci.

"Tento krok je reakcí na předcházející výsledky. Nyní před námi stojí důležitý zápas doma s Teplicemi, od kterého bychom se měli odrazit," řekl ČTK výkonný ředitel klubu Petr Pojezný.

"Na základě výsledku a předvedené hry se rozhodneme k dalším krokům. Hráči jsou si dobře vědomi současné situace. Slibujeme si hodně i od příchodu Veliče Šumulikoského, který měl u hráčů patřičný respekt," dodal Pojezný.

 

čtk TN.cz