Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 26.9. 2016 09:40
svatba happy end

Vdavky na truc?! Po Maki si svatbu vydupala i Kiki a má hrdinu

Kristýna Kolocová
Zdroj: facebook

Uběhl týden, co beachvolejbalistka Martina Sluková oznámila, že už není Sluková, ale Nausch a do svazku vstoupila i její bývalá parťačka Kristýna Kolocová. Ta si vzala svého dlouholetého přítele Martina Hoidara. Jak se dalo čekat, ani Kiki svojí bývalou parťačku, ale hlavně nejlepší kamarádku, na svatbu nepozvala.

Vše mělo být trochu jinak, ale člověk míní a život mění. Kristýna Kolocová měla mít na své svatbě svou kamarádku Markétu Slukovou a opačně. Jedna bez druhé už od školy nedala ani ránu.

 

 

Bohužel nerozlučné duo se loni ne zrovna v dobrém rozešlo, každá si šla svou cestou. Nejen sportovně, ale i v životě. Ten Markétin se spojil s Barborou Hermannovou, s níž absolvovala i olympijské hry v Riu. A také se Simonem Nauschem, který vedl i dnes již bývalé duo Kolocová/Sluková.

 

 

Právě Sluková a Nausch si před pár dny řekli své "ano" na cestě po Spojených státech amerických. Uběhl týden radostnou novinu oznámila i Kolocová. Ta si vzala svého dlouholetého přítele Martina Hoidara, který navíc pomohl k záchraně života rodinnému příteli.

 

Tak a pohádka o Kiki a Maki je definitivně u konce.

 

Hodně štěstí a lásky...

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PŘÁTELSTVÍ DEFINITIVNĚ V TROSKÁCH: Maki se vdala a Kiki nepozvala! Tohle si nezasloužila

GALERIE: Hokejista Hudler do toho praštil! Takhle kočka už nosí jeho jméno

mm TN.cz
Reklama

 

Reklama