Publikováno 25. 12. 2017
NHL Štědrý večer

Vánoce hokejového boha: Tuto hostinu udělala Jágrovi Veronika!

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová
Zdroj: Instagram

Fanoušci hokejové legendy si museli v posledních měsících zvyknout, že už se s nimi nedělí o své soukromí na sociálních sítích. Vždyť na facebookovou stránku přidal poslední příspěvek v září. A Jaromír Jágr netrávil u počítače či mobilního telefonu ani Štědrý den. Za to jeho přítelkyně Veronika Kopřivová ano a tak víme, co se u „Jágrů“ peklo za cukroví, jaká byla polévka přípitek i co běželo v televizi za českou klasiku.

Bylo 10:18, když Veronika Kopřivová vstala. „Když jsou ty Vánoce, tak jsem si užila 8 hodin spánku,“ napsala k prvnímu příspěvku. Narážela na to, že se konečně vyspala vzhledem k jejímu vysokému pracovnímu vytížení.

 

 

A pak se pustila do pečení a vaření. Partnerovi Jaromíru Jágrovi v Calgary udělala speciální kokosky (bez mouky a cukru). Dala si práci také s poctivou vánočkou. Ráno zadělávala i na štědrovečerní večeři. Připravila knedlíčkovou polévku. Nicméně nevíme, jestli se podával kapr, řízek nebo jiná alternativa, to si Veronika nechala pro sebe. Jako přípitek bylo ale červené víno.

 

19

GALERIE: Vánoce 2017 Veroniky Kopřivové a Jaromíra Jágra

Zdroj: Instagram

O Vánoce si Veronika Kopřivová dopřála o pár hodin spánku navíc

Hodnocení:

 

No a večer nemohla na jejich kanadské televizi chybět ani česká klasika. Veronika se bavila u Pelíšků. „To obsazení je neskutečný,“ pochvalovala si přítelkyně hokejového boha u jedné konkrétní scénky: „Scéna kodiak – Jak mám udělat značku? Drápem, ty vole,“ dodala. Slavný pár si tak jistě nejhezčí den v roce užil. Nechyběla ani půlnoční mše.

lju TN.cz