Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 2. 9. 2018
šlágr fotbalový šlágr

Válka nejen na hřišti: Vrba plísnil kotel Slavie. Tvrdík ho uzemnil

Pavel Vrba
Zdroj: Profimedia
Pavel Vrba

Fotbalový šlágr mezi Slavií a Plzní, který skončil debaklem Viktorie měl logicky dohru na tiskové konferenci. Trenér Západočechů Pavel Vrba se totiž vedle hodnocení svého týmu pustil i do diváků. A to neměl dělat. Slyšel pak odpověď, která ho musela uzemnit.

Na hřišti to bylo jednoznačné. Plzeň na Slavii nestačila a i když se mluví o sporné penaltě nebo přísném vyloučení, Viktoria prostě tahala za kratší konec. Koneckonců přiznal to i sám Vrba. „Slavia vyhrála, protože prostě byla lepší,“ připustil.


Jenže pak v návalu emocí poslal vzkaz i kotli Slavie. To když odpovídal na blížící se zápasy Ligy mistrů. „Přesně takový důraz i atmosféra nás čeká. Možná to bylo víc než za hranicí, co se týká diváků, bylo to takové zvláštní. Doufám, že v Lize mistrů nás nečeká to s tou zkur**nou Plzní…“


Prý je to takové v Edenu každý zápas. Vulgarity prostě Vrbovi vadí. Jenže to si naběhl. S rychlou odpovědí přispěchal Jaroslav Tvrdík. „Již v době, kdy malá fantastická houslistka hrála hymnu Slavie, skandovali fanoušci Plzně Jude Slavie," poslal odpověď na svém twitteru.


Holt fotbal v Česku má své kolority a tradice, kterých je těžko se zbavit…

ram TN.cz