Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 17. 2. 2017
ufc proti komu?

V UFC se chystá velká událost. Bývalý šampión plánuje návrat!

Georges St-Pierre
Zdroj: Profimedia

Pokud se tohle uskuteční, bude to velká událost! Zpátky do oktagonu se totiž prý chystá jedna z největších hvězd UFC minulých let.

Jsou to téměř čtyři roky, co naposledy stál v soutěžní bitvě v kleci tváří v tvář svému soupeři. Tím byl v listopadu 2013 Johny Hendricks a Georges St-Pierre proti němu obhájil titul mistra světe ve velterové váze.
 

Ano, přesně tenhle borec se teď prý chystá na velký návrat. Pětatřicetiletý Kanaďan má ve světě MMA úctyhodnou bilanci pětadvaceti výher a pouhých dvou porážek, z toho 19:2 v UFC. Teď se chystá svou statistiku rozšířit. Do klece by mohl znovu vkročit už ve třetím čtvrtletí letošního roku.
 

A rýsuje se už i soupeř. Tím by mohl být třeba aktuální šampión střední váhy Michael Bisping. Pokud by vša tento souboj nevyšel, St-Pierre, který drží sérii dvanácti vítězství v řadě, se nejspíš nemusí bát, že by měl o možné soupeře při svém návratu nouzi.
 

Vy se na UFC ale můžete těšit už za pár dní. UFC Fight Night se soubojem mezi Lewisem a Brownem uvidíte už v pondělí ve 3:00 na NOVA Sport 2 a VOYO.
 

msl TN.cz