Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 25. 8. 2017
nova sport open šipkové klání

V Perthu už se hraje, ale na velký turnaj se můžete přihlásit i Vy!

Nova Sport Open
Zdroj: Nova Sport

Velkolepý turnaj Darts Masters z australského Perthu začal dnes odpoledne a favorité zatím kráčí bez zaváhání. Postup už si zajistili Peter Wright nebo James Wade. Stejnou radost z postupu si můžete užít i Vy a to na turnaji Nova Sport Open.

Otevřený turnaj pro všechny milovníky šipek se odehraje v neděli 1. října v hotelu Pyramida na Praze 6. A bude o co hrát! Vítěz prvního ročníku tohoto unikátního turnaje si totiž odnese zájezd na finále Mistrovství světa v šipkách 2018. Součástí výhry budou vstupenky, letenky i ubytování. Zkrátka ale nepřijde ani druhý finalista a vítěz souboje o třetí místo. Ti se totiž podívají na některý z hracích dnů téhož turnaje.
 

Přihlásit se může každý hráč starší osmnácti let, který si chce zakusit atmosféru velkého turnaje, změřit síly s ostatními hráči a především si užít požitek ze hry. Kromě tradičního šipkového oblečení (košile/triko s límečkem, dlouhé černé kalhoty a tmavé společenské boty) nepotřebujete ani šipky. Pro ty z Vás, kteří je nemají, budou nachystány herní sady.
 

Tak neváhejte a zaregistrujte se na turnaj!
 

Všechny informace budou postupně aktualizovány na stránkách novasport.tv/novasportopen

 

TN.cz