Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 19. 3. 2017
Fotbal Slezské derby

V Opavě se to zvrtlo: Zatýkání chuligánů, ale i jeden mrtvý!

Zdroj: TV Nova

Derby mezi Opavou a Baníkem Ostrava, přezdívané mezi chuligány "bitva o Slezsko," má vedle padesáti zadržených i jednu oběť. Tou je fanoušek z Polska, který v brzkých ranních hodinách v neděli zemřel na kolejích, když ho v podnapilém stavu srazil projíždějící vlak. Jednačtyřicetiletý muž měl na sobě opavský dres.

V ulicích Opavy to na sobotní procházku rozhodně nebylo. Těžkooděnci museli zasahovat proti chuligánům z řad příznivců SFC Opava a Baníku Ostrava. Nakonec bylo zadrženo celkem padesát lidí a z nich dva si do nedělního poledne vyslechli obvinění.

 Tím výčet ne zrovna příjemných zpráv nekončí. Zápas, který vyhrál Baník Ostrava nad Opavou 1:0 má i jednu oběť. "Cizinec, zřejmě fanoušek spřízněného polského klubu opavského týmu, se měl pohybovat a vrávorat po železniční trati dnes nad ránem v Opavě. Při střetu s vlakem utrpěl 41letý muž smrtelná zranění. V době konaných úkonů byla doprava na trati zastavena," cituje server Novinky.cz mluvčí policie Gabrielu Holčákovou.Policie i nadále prošetřuje videozáznamy, které byly pořízeny při řádění chuligánů. Mezi nejčastější trestné činy bylo házení dělobuchů, světlic, ale i rozmlácení plotu rodinného domu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Šok na pornoplese: Opilý muž napadl hvězdičku Lady Dee při striptýzové show. Jak je na tom?

VIDEO: Mladíci chtěli obtěžovat dvě dívky! Když je odvážný muž zachránil, partička se mu šla pomstít

lju TN.cz