Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 12.11. 2016 10:42
Zranění Noční můra se vrátila

Už zase! Lindsey Vonnová má další zlomeninu a je po operaci

Lindsey Vonn
Zdroj: Facebook/Profimedia

Smůla se jí lepí na paty! Hvězdná lyžařka Lindsey Vonnová se při tréninku v Coloradu vážně zranila a je po operaci. Americká kráska si zlomila pažní kost a to krátce poté, co doléčila zlomeninu nohy. Zdravotní nevynucená pauza se zase protáhne.

Olympijské vítězce se zranění nevyhýbají. Po zdravotní pauze, kterou si vyžádala zlomenina nohy, následuje vzápětí i další. Na tréninku v Coloradu si velmi vážně zlomila pažní kost a musela na operaci. Potvrdila to později i na svém facebooku, kam přidala i rentgenové snímky.


Je to pro ní, jako zlý sen. "Bohužel, včera jsem si během tréninku vážně zlomila pažní kost pravé ruky. Ještě v noci jsem se podrobila úspěšné operaci ve městě Vail, kde se o mě denně pořádně starají," vzkázala fanouškům.

 

Lindsey Vonn
Zdroj: Facebook/Profimedia
 

 

Není známo, kdy se na svah zase vrátí. "I když jsem kvůli tomu zase frustrovaná, těší mě, že kolena jsou v pořádku. Vrátím se na svahy co nejdříve, jako jsem to vždycky udělala i v minulosti. Děkuji za projevenou lásku i vaši podporu. Moc to pro mě znamená," dodala Vonnová.

 

Není ale pořádný smolař?

 

lju TN.cz