Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 2. 8. 2017
Tenis Veřejně

Útoky na Jiřího Veselého: Chcípni, vzkazují mu naštvaní fanoušci!

Jiří Veselý
Zdroj: Profimedia
Jiří Veselý

Ještě včera si tenista Jiří Veselý užíval krásné přírody v rakouském Kitzbuhelu. Na antukovém turnaji tam však v osmifinále nestačil na Němce Philippa Kohlschreibera. To zřejmě rozzuřilo mnohé sázkaře, nebo možná až moc zapálené fanoušky, kteří mu teď na sociální síť posílají nechutné vzkazy. V nich se často opakují výrazy jako "Chcípni a s tebou i tvá rodina".

Sportovci to nemají jednoduché. Na jedné straně je sláva a mnoho peněz, na té druhé však mnohá úskalí. Jedním ze stinných stránek profesionálního sportu jsou zhrzení sázkaři. Ti se v minulosti pustili třeba do tenistky Barbory Strýcové. Více jsme psali zde:
 

 

 

Tenista Jiří Veselý si včera přidal na svůj instagram fotku, kde zachycuje krásnou přírodu v Kitzbuhelu. Tam ho dnes čekal v osmifinále Němec Kohlschreiber. Právě Veselý byl papírovým favoritem a to i podle sázkových kanceláří. Jenže prohrál 0:2 a zřejmě kvůli tomu to teď schytává z mnoha stran.

 

Jiří Veselý
Zdroj: Instagram Jiří Veselý

 

Komentáře, kterých je u fotky hned několik, jsou tak vulgární, že je snad nebudeme ani doslovně překládat. Jejich význam je však většinou podobný: "Chcípni. Ať zdechneš a s tebou i tvá rodina. Přeju ti, ať si přivodíš zranění a tvá kariéra skončí ty zas*aná opice. Táhni," a tak dále.

 

I to je v dnešní době bohužel daň za to, že máte známou tvář a sázkaři ve vás vkládají důvěru a peníze. O ty dle všeho právě ti, kteří komentovali snímky z Rakouska, přišli poté, co Veselý v osmifinále prohrál.

lju TN.cz