Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 13.2. 2017 13:13
biatlon kauza výhružky

Ruské útoky na české biatlonisty: Šéf svazu poslal tajemný vzkaz

Jiří Hamza
Zdroj: Profimedia

Mistrovství světa v biatlonu přineslo českým barvám více než jen zlatou a bronzovou medaili Gabriely Koukalové, ale i nepěkné reakce od ruských "fanoušků", kteří na internetu šíří výhružky. Těm však neunikl ani šéf českého biatlonu Jiří Hamza. Co si o celé kauze myslí?

Ničemu to nepomůže, reaguje šéf českého biatlonu Hamza na dotaz, co si o výhružkách směřovaným na adresu českých biatlonistů myslí.

 

Během víkendového šampionátu mu navíc měl někdo zavolat z neznámého čísla a vzkázat "Ty neskončíš dobře!“. Informovaly Lidové noviny.

 

 

"Nechci se o tom bavit, už je toho moc. Je to všechno za hranou a už to stačilo. Ta kauza si žije vlastním životem a myslím si, že máme sportovat a ne se pořád zabývat politikou. Ničemu to už nepomůže nějak to rozdmýchávat," odpověděl Hamza na dotaz, co si o kauze myslí.

 

Vzkaz tajemný, jako hrad v Karpatech. Tak snad proběhnou následující závody bez dalších excesů a výstřelků směrem k české výpravě.
 

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.2. | 20:11 Toncek
4
Rusové se ve sportu nikdy neskloní k poctivému sportování.Ta zdrogovaná chátra ...
13.2. | 15:57 satanastatavas
-4
Drzko, prece si Amici neodhali sami sebe? Kdyby meli pracovat poctive, tak si ...
13.2. | 21:13 josefvyskoc
-2
Náhlasit nevhodný komentář
me se vam stala vcera takova zvlastni vec ...zaslechl jsem takovy tajemny vybuch pod perinou a nedovedu si to vysvetlit...je to proste zahada !...to je zase muj tajemny vzkaz !...
13.2. | 20:11 Toncek
4
Náhlasit nevhodný komentář
Rusové se ve sportu nikdy neskloní k poctivému sportování.Ta zdrogovaná chátra je řízena státem.
13.2. | 19:04 truthwillprevail
-1
Náhlasit nevhodný komentář
jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi - Státní nebo nestátní agentury, není to jedno. Plno nevládních agentur, jsou ve spolupráci s vládou. Poslední skandál byl taky politizovaný, proč vlastně?
13.2. | 18:51 truthwillprevail
0
Náhlasit nevhodný komentář
jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi – Ne, v USA rovnou doping dovolují a drží to v tajnosti, takže to musí odhalovat jiné strany.
13.2. | 18:49 truthwillprevail
2
Náhlasit nevhodný komentář
Ta kauza si žije vlastním životem a myslím si, že máme sportovat a ne se pořád zabývat politikou. Přesně tak, mám stejný názor. Poslední dobou se umělci a sportovci serou do politiky.
13.2. | 16:57 maxfox
-1
Náhlasit nevhodný komentář
13.2. | 16:39 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi - a na Hané rostou velké brambory.Naposledy.Já psal,že sportovci dopují po celém světě,ne jenom v Rusku a ty tady motáš nějaké agentury.Jestli to shání na ulici nebo v agentuře ,to je jedno.Podstatné je,že to berou.TheBile.
13.2. | 16:51 satanastatavas
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ted jeste chybi aby spachali sebevrazdu ti, co cpou americkejm svalovcum bobule a uz zbyde na tartanu jenom kapitan Spotakova, na toho si nikdo netroufne..
13.2. | 16:26 maxfox
-2
Náhlasit nevhodný komentář
13.2. | 15:41 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi - psal jsem o sportovcích ne agentůrách a jestli nevíš o které sportovce jde,tak si to vygugluj jestli to dokážeš ty primitivní impotentní howado co nevypotí souvislou myšlenku.
13.2. | 15:59 satanastatavas
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Prave proto ze US atleti to radsi vzdavaj bylo treba zautocit na Rusko! Kde bysme to byli kdyby RUsove ovladly veskera sportoviste!
13.2. | 15:57 satanastatavas
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Drzko, prece si Amici neodhali sami sebe? Kdyby meli pracovat poctive, tak si snad zadnej Americkej "kulturista" ani necvrnkne..Neni ti podezrele kolik US "Atletu" tak nahle skoncilo karieru? V Americe je doping normalni vec..Nikoho uz nevzrusuje..