Aktualizováno 5.4. 2018 14:21
nhl ten se povedl

Útěcha pro fanoušky Buffala: Klub jim dal gumového Haška! FOTO

Fanoušek Buffalo Sabres
Zdroj: Twitter

Základní část NHL je téměr u konce a fanoušci Buffala smutní, protože jejich milovaný tým bude za posledních pět let už potřetí poslední. Jako útěchu jim ale vedení Sabres připravilo malý dárek. Každý domácí fanoušek obdržel při zápase s Ottawou figurku legendárního brankáře Dominika Haška!

Je tomu už skoro 20 let, co fanoušci Sabres šíleli štěstím, když jejich klub bojoval ve finále Stanley Cupu s Dallasem. Slavnou NHL sice tehdy neovládli, ale celé Buffalo žilo hokejem.

 

 

Poslední roky je to ale spíše bída a tak fanoušci žijí hlavně ze vzpomínek. K těm se do jisté míry přidalo i vedení klubu, protože jako dárek utěchy připravilo pro své věrné podporovatele malé překvapení. Fotku najdete uvnitř naší galerie.

 

14

GALERIE: Fanoušci Buffala obdrželi figurku Dominika Haška

Zdroj: Profimedia

Hokejisté Buffala Sabres

Hodnocení:

 

Před domácím zápasem s Ottawou, který Buffalo nakonec prohrálo 2:4, obdrželi fanoušci figurku jedné z největších legend klubu - brankáře Dominika Haška!

 

"Asi nikdo nepředpokládal, že budeme nejhorší," řekl útočník Buffala Jason Pominville. "Doufal jsem, že jsme na správné cestě. Někdy tomu tak je, ale většinou ne. Uděláme pár kroků vpřed a potom několik zpátky. Měli jsme zraněné, ale s týmem, jaký máme, bychom neměli být tam, kde jsme. Něco se musí změnit," podotkl smutně.

mm TN.cz