Publikováno 11. 11. 2017
NHL Fotbalový mág

Unikátní VIDEO z kabiny Bostonu: Takhle baví Pastrňák spoluhráče!

David Pastrňák
Zdroj: Facebook/Profimedia

Do hokejové kabiny se normální fanoušek před zápasem jen tak nepodívá. Ještě, že v dnešní době existují chytré telefony s kamerami a proaktivní jedinci. Na internetu se totiž objevilo video, na kterém je útočník Bostonu David Pastrňák. Podívejte se, jak zabavil své spoluhráče před zápasem.

Je to nejlepší střelec Bruins a zároveň i nejproduktivnější hráč svého týmu. Mega smlouva Davida Pastrňáka se jeho zaměstnavatelům vyplácí, i když byl český talent nedávno na koberečku kvůli nespokojenosti trenéra Bostonu. Vadily mu některé chyby ve hře havířovského rodáka a také negativní bilance -7 bodů v tabulce pravdy.

 

 

A večer tomu nebylo jinak. V utkání na ledě Toronta sice David Pastrňák skóroval, ale v následném prodloužení domácí po jeho chybě rozhodli. Pojďme se však ještě vrátit před zápas s Maple Leafs. Takhle to vypadalo před utkáním v kabině Bostonu. Pastrňák je tu v hlavní roli… 

 

Jednadvacetiletý Pastrňák v kabině vůbec nepůsobí, jako nějaký neostřílený mladík. I když patří k nejmladším hráčům v sestavě Bruins, dokáže pořádně bavit starší borce. Mohli jste vidět, že mu to jde nejen s hokejkou, ale i s fotbalovým míčem.

lju TN.cz