Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 6. 8. 2017
Hvězda Otevřeně

Mám jen 6 let školy. Umím jen fotbal, tvrdil Ronaldo u soudu!

Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia

Cristiano Ronaldo je pro mnohé začínající fotbalisty a fanoušky velkou ikonou a vzorem. Portugalská hvězda však u soudu přiznala, že ve škole odchodila jen šest let a ničemu jinému, než je fotbal, vůbec nerozumí. K soudu musel Ronaldo kvůli problémům s krácením daní.

Ti, kteří byli u soudu přítomni, mají o tvrzeních Ronalda jasno. Fotbalista ze sebe chtěl udělat záměrně hlupáka, alespoň tak to prezentují v zahraničí. Portugalec měl podle státního zástupce krátit daně mezi léty 2011 až 2014. "Vždy jsem platil daně. Nemám co skrývat. Na internetu o mně najdete všechno. Své závazky jsem zaplatil už v roce 2014. Platím lidi, kteří se starají o mé finance, já jsem chodil do školy jen chvíli a nevyznám se v tom. Jediné co umím, je hrát fotbal, " obhajoval svou neznalost problematiky.

 

 

Obvinění z daňových úniků ho údajně roztrpčilo natolik, že chce odejít ze Španělska a tedy i Realu Madrid. U soudu naznačil, kam by se ubíraly jeho další kroky. "V Anglii jsem takové problémy neměl, rád bych se tam vrátil," dodal ve své výpovědi.

lju TN.cz