Publikováno 21. 12. 2018
Bojové sporty Máme se na co těšit

UFC potvrdilo další hvězdu, v Praze se představí světová čtyřka

Hvězdy UFC, které přijedou do Prahy
Zdroj: TN.cz
Témata:

Organizace UFC® dnes potvrdila vzrušující bitvu na pět kol mezi světovou čtyřkou v polotěžké váze Janem Blachowiczem a sedmým zápasníkem žebříčku Thiagem Santosem. Součástí UFC FIGHT NIGHT® PRAGUE bude také souboj v těžké váze mezi No.14 Stefanem “Skyscraperem” Struvem a Brazilcem Marcusem Rogeriem de Limou.

Premiéra akce UFC v České republice vyvolala vlnu nadšení a vstupenky byly vyprodány za několik dnů. Fanoušci však můžou shlédnout celou akci také v přímém přenosu Nova Sport.

Polský bijec z Varšavy Jan Blachowicz (bilance 22-7) má za sebou mimořádnou sérii čtyř vítězství v řadě, naposledy při zářijové premiéře UFC v Moskvě porazil Nikitu Krylova ve druhém kole. Tři z jeho čtyř posledních utkání mu vynesla bonus za Fight of the Night, tudíž nelze pochybovat o tom, že Bachowicz předvede 23. února třaskavý výkon.

V Octagonu® nastoupí Blachowicz proti jedné z největších nadějí v polotěžké váze Thiagovi Santosovi z Ria de Janeiro (bilance 19-6). Od momentu, kdy začátkem letošního roku přestoupil Santos ze střední váhy, předvedl mimořádnou sílu a zastavil jak Eryka Anderse, tak Jimiho Manuwu, přičemž za oba zápasy získal UFC bonus.

Ještě předtím, než bylo zveřejněno utkání UFC FIGHT NIGHT®: BLACHOWICZ vs. SANTOS, byl potvrzen zápas české reprezentantky Lucie Pudilové proti Liz Carmouche v muší váze.

Fanouškům doporučujeme sledovat profil organizace UFC® na sociální síti Twitter @UFCEurope.
UFC FIGHT NIGHT®: BLACHOWICZ vs. SANTOS bude vysílán živě na Nova Sport v sobotu 23. února.

TN.cz