Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.11. 2016 15:50
nova sport evropská liga

Chceme potřebný bod, zní z Letné. Možná pomůžou vyléčení hráči

Sparta - Hapoel
Zdroj: Profimedia

Trenérovi Sparty Davidu Holoubkovi skončí v pátek lhůta, kdy může vést A-tým v lize bez patřičné licence. Sparta ale situaci vyřeší šalamounsky. Holoubek tým dál povede, jen nebude oficiálně uváděn jako hlavní trenér.

Možná jako vedoucí mužstva, možná jako asistent. Holoubek se nějak do dění ve Spartě vmáčkne, tak aby neporušoval pravidla.
 

"Z formálního hlediska, tzn. v uvedení v zápise o utkání, nebude moc David Holoubek figurovat v pozici hlavního trenéra," říká ředitel komunikace pražského klubu Ondřej Kasík.
 

Tím bude Zdeněk Svoboda, který licenci má, Holoubek bude mít ale dál klíčový vliv. Žádné kličky kvůli němu nemusí Sparta dělat v Evropské lize, kde může Holoubek tým normálně vést. K postupu ze skupiny potřebuje Sparta jeden bod, uhrát ho může už ve čtvrtek proti Southamptonu.
 

"Postoupit už v téhle fázi by se mělo a ten bod, který potřebujeme, prostě musíme uhrát," bojovně prohlašuje jeden ze sparťanských mladíků Daniel Holzer.
 

Jenže Spartě chybí devět hráčů. Nastoupit ale mohou Dočkal s Mazuchem a možná se vrátí dva dlouhodobí marodi. Jejich jména ale Sparta tají.
 

Zápas Sparty se Southamptonem nabídne NOVA Sport 1 v přímém přenosu ve čtvrtek v 18:55.. NOVA Sport 2 odvysílá od 18:50 přímý přenos utkání Slovan Liberec - FK Karabach.

NOVA Sport TN.cz