Aktualizováno 25.7. 2017 12:33
souboj snů co si myslí legenda

Tysonova krutá předpověď: Floyd Conora zabije, tuší bývalý boxer

Mike Tyson, Floyd Mayweather a Conor McGregor
Zdroj: Profimedia
Mike Tyson, Floyd Mayweather a Conor McGregor

Zápas Conora McGregora s Floydem Mayweatherem bude zcela jistě událostí pozdního léta. Komentáře už poslalo spousta bývalých i aktivních boxerů. Nyní se k nim připojil i legendární Mike Tyson.

Co si myslí? Železný Mike jednoduše nedává irské celebritě ze světa ultimátních zápasů žádnou šanci. McGregor prý nemá rozum, že přistoupil na podmínky zápasu. 


"Mayweather v boxu McGregora zabije," myslí si bývalý absolutní mistr světa v těžké váze. Pokud prý chtěl McGregor uspět, neměl si nechat diktovat a vzdát se možnosti bojovat nohama.

15

GALERIE: Conor McGregor má syna

Zdroj: Instagram

Conor McGregor má syna

Hodnocení:


Podle Tysona je to ale nespravedlivé i pro fanoušky. "I já jsem naštvaný, protože jsem si myslel, že se budou kombinovat principy MMA a boxu, a budeme znát odpověď na otázku, zda boxer může porazit MMA bojovník? Conor McGregor na sebe bere obrovské riziko a můžete se vsadit, že půjde k zemi. Jednoduše proto, že celý život bojuje jinak a Mayweather už od dětství používá jen rukavice. Pokud McGregor nemůže kopat nebo si nebude moci rivala chytit, má opravdu malou šanci na úspěch," říká Mike Tyson v rozhovoru pro web Eurosportu. Prý by povolil McGregorovi aspoň kopy a kolenní útoky.


Duel McGregora s Mayweatherem se uskuteční 26. srpna v Las Vegas. Podle spekulací médií by si každý z aktérů měl přijít minimálně na 100 milionů dolarů.

ram TN.cz