Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 28.11. 2017 11:16
twitter ostrá slova šéfa

Tvrdíkovi ruply nervy. Hráči ve Slavii nehrají jako profíci, napsal

Jaroslav Tvrdík
Zdroj: Profimedia
Jaroslav Tvrdík

Fotbalová Slavia v domácí lize počítá dlaší ztrátu. Opět selhala na hřišti soupeře a v dostizích o čelo tabulky ztrácí na Plzeň nadále 14 bodů. Tradičně se ozval šéf klubu Jaroslav Tvdík, který vyhlásil i sankce pro tým.

Slavia sice v Evropské lize drží naději na postup do jarní fáze, v domácí lize ale ztrácí. Trenér Jaroslav Šilhavý v utkání v Jablonci postupně stahoval záložníky Dannyho i Stocha a nakonec tým nespasil ani příchod střídajícího Tomáše Necida aspoň na závěrečných 5 minut.

Remíza 1:1 je pro Slavii velkou komplikací a šéf klubu to tuší. "Budujeme tým. Naše cesta k vrcholu je přímější, než se dalo čekat. Trenérskému týmu i hráčům vytváříme nejlepší možné podmínky. Za výkony proti Plzni, Liberci a Jablonci však odměňovat nelze a tým poprvé za dva roky bude sankcionován. A těšíme se na Jana Nezmara," napsal na svůj twitter.

A když se s ním pak jeden z fanoušků pustil do polemiky, Tvrdík ještě přitvrdil. "Naši hráči a trenéři jsou odměňováni nad poměry české ligy. Měli by být špičkovými profesionály. A na trávníku to prostě není vidět. Trpělivost vypršela."

 

 


Ten obsadí v Edenu volné místo sportovního ředitele. Ještě předtím ale sešívaní budou muset zvládnout dva veledůležité duely: ligové utkání s Baníkem Ostrava a přímý boj o play off Evropské ligy s Astanou.

ram TN.cz