Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 12. 10. 2017
fotbal to tu ještě chybělo

Tvrdík válčí s Berbrem! Slavia nepošle hráče do repre, hrozí

Jaroslav Tvrdík a Roman Berbr
Zdroj: Profimedia

Napětí mezi šéfem pražské Slavie Jaroslavem Tvrdíkem a momentálně nejvyšším mužem českého fotbalu Romanem Berbrem by se dalo krájet! Tvrdíka rozlítila Berbrova kritika na hlavu trenéra reprezentace Karla Jarolíma a vyhrožuje, že Slavia nebude posílat své hráče do národního týmu.

Tvrdíka nejprve rozčílilo, že web seznam.cz zveřejnil platy reprezentačních trenérů a manažera Jaromíra Šeterleho.

Jaroslav Tvrdík tweet
Zdroj: Twitter

"Jestli FAČR nezajistí důstojnost reprezentace, nebudeme (Slavia) tam posílat hráče. Tohle si ČR, Karel Jarolím ani hráči nezaslouží,“ napsal šéf Slavie na svůj twitter.

 

 

A Tvrdíkovi se navíc nelíbilo, jak Roman Berbr na tiskové konferenci ostře kritizoval vedení národního týmu. Berbr by prý měl podobnou analýzu, jakou provedl u Jarolíma, provést na celém fotbalovém svazu.

Jaroslav Tvrdík tweet
Zdroj: Twitter

„Nestačí sportovní neúspěch, ostuda ještě musí pokračovat. Nechutné. Jestli má jít Jarolím, ať se vedení FAČR přidá,“ přidal Tvrdík další poznámku na internet.

 

 

Kritiku snášel špatně i samotný Jarolím, který ve svém prohlášení uvedl, že není pod vlivem agentů hráčů.

 

 

Jaký další vývoj bude mít tahle "přestřelka" mezi Tvrdíkem a Berbrem není jisté, ale jisté je, že podobné rozepře mezi nejvyššími představiteli českého fotbalu u nás, rozhodně nejsou dobrou vizitkou.

mm TN.cz