Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 19.5. 2017 09:54
UFC Trenérské metody

Tvrďáci z UFC v slzách? Trenér jim nafukoval balonek v nose! VIDEO

UFC
Zdroj: YouTube.com

Zatímco my čekáme na další z velkých galavečerů UFC, tak v Americe mezitím běží v plném proudu další série reality show The Ultimate Fighter. Vyhrocený vztah mezi týmem Codyho Garbrandta a TJe Dillashawa dává celé sérii řádnou dávku zábavy. Natáčení posledního odvysílaného dílu si ale zřejmě svěřenci šampiona Garbrandta zase tolik neužili. Jejich trenér si pro ně nachystal menší překvapení, které mnohým nahnalo větší strach než samotné zápasení v oktagonu!

Současná bilance Codyho svěřenců je děsivá. Doposud jeho tým totiž nezískal jediné vítězství, což pomalu vede k velké ostudě. Možná i proto Cody hledá jakoukoliv dostupnou cestu, jak svým zápasníkům v show pomoci. Rozhodl se tak pozvat jednoho ze svých lékařů, s kterým během přípravy na zápas spolupracuje. Ovšem doktor Petrick nedělá běžné zákroky a zápasníky rychle přešel smích, když viděli jeho vybavení na nadcházející zákroky.

 

Prvním obětním beránkem se stal veterán a legenda Urijah Faber, pro kterého to také byla novinka. Po jeho reakci všichni věděli, že to žádná velká legrace nebude.

 

 

Zákrok, který je možno vidět na videu slouží pro kraniální uvolnění obličeje. Balónek strčený do nosu se po přísunu vzduchu nafoukne a roztáhne prostor kraniálního systému, což vede ke zlepšení celkového dýchacího systému. Zápasníkům se tak bude snadněji dýchat a ve fyzicky náročných situacích budou také schopni svůj dech o něco lépe kontrolovat.

Lukáš Zduba TN.cz