Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 13.12. 2017 17:30
kauza eden střídání trenérů

Trpišovský návrh Slavie bere! Chybí už jen jediná záležitost

Jindřich Trpišovský
Zdroj: Profimedia
Jindřich Trpišovský

Dny trenéra Jaroslava Šilhavého v pražském Edenu jsou zřejmě sečteny. Podle všech indicií se novým trenérem Slavie stane Jindřich Trpišovský. Spekulace podpořily mimo médií i zdroje blízké vedení pražského klubu.

Poté, co Slavia angažovala na post sportovního ředitele Jana Nezmara, byl příchod Jindřicha Trpišovského do Slavie hodně pravděpodobný.

Jenže pak Slavia začala chvíli šlapat a najednou i šéf klubu Jaroslav Tvrdík sdělil, že post Jaroslava Šilhavého ohrožený není.


Poslední zápas podzimu ale asi všechno změnil. Slavia v Evropské lize prohrála doma s Astanou a věnovala svému soupeři postup do jarního play off. To byl spouštěcí mechanismus k novým závěrům. Sešívaní si znovu začali myslet na Trpišovského a podle posledních informací už je skoro všechno domluvené.

 


Spekulace potvrdil mimo jiné i bývalý sportovní redaktor TV Nova Pavel Poulíček, který má velmi úzké vztahy s vedením klubu z Edenu.


„Trpišovský z Liberce do Slavie! Trenér s podmínkami tříleté smlouvy souhlasil. Po sparťanském Italovi bude nejlépe placeným trenérem ligy. Teď si na to musí plácnout majitelé klubů Karl a Tvrdík,“ napsal na svůj twitter.


Domluva Liberce a Slavie už asi bude jen formalitou. Bohatí Pražané umí nabídnout slušné odstupné a Slovan je na změny zvyklý. 

ram TN.cz