Publikováno 19. 9. 2015
galerie neuteče mu od oltáře?

Třicátník Ovečkin do toho praštil: Tuhle krásku si chce vzít!

Alexandr Ovečkin se svou snoubenkou
Zdroj: Instagram

Hokejista Alexandr Ovečkin oslavil třicáté narozeniny a možná se brzy ožení. Jen něco přes rok poté, co ho pustila k vodě tenistka Maria Kilirenková tentokrát propadl krásným očím ruské modelky . A s ruskou kráskou to zřejmě myslí vážně, brunetce se už na ruce vyjímá zásnubní prsten. Tak snad to tentokrát pro Ovečkina dopadne lépe.

Pro kapitána Washingtonu Capitals to není příjemná vzpomínka. Loni v létě se už pomalu vše začínalo chystat ke svatbě s ruskou tenisovou hvězdičkou Mariou Kirilenkovou, když mu krásná blondýnka dala kopačky.

 

"Důvodů pro zrušení zasnoubení bylo hodně, ale nechci zabíhat do detailů. Náš vztah sice skončil, ale respektuju Sašu jako člověka a sportovce a přeju mu sportovní úspěchy," uvedla tenkrát Kirilenková prostřednictvím Ruské tenisové federace.

 

18

GALERIE: Krásná snoubenka hokejisty Alexandra Ovečkina

Zdroj: Instagram

Alexandr Ovečkin se svou snoubenkou

Hodnocení:

 

Uběhlo ale jen několik měsíců a Alexandr Ovečkin už zase plánuje založit rodinu. Snad mu pomůže změna v preferencích, co se týče typu žen. Jeho vyvolenou totiž tentokrát je tmavooká bruneta Anastasia Šubská. Jednadvacetileté dceři herečky Věry Glagolevové a podnikatele Kirila Šubského už dokonce navlékl na prst snubní prstýnek.

 

Nasťa řekla ano, tak doufejme, že jí to na rozdíl od Marie vydrží.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Žádná svatba! Ovečkin místo ANO dostal od Kirilenkové kopačky
 

TN.cz