Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 29.12. 2016 13:02
vzpomínky sedminásobný šampion

Tři roky jsou pryč: Schumacher zmizel. Svět se ptá, zda vůbec žije

Michael Schumacher
Zdroj: Profimedia

Byla to obrovská tragédie, sedminásobný šampion Michael Schumacher, se fatálně zranil při lyžování. 29. prosinec 2013 se stal černým dnem pro všechny jeho fanoušky. Jenže co se dělo dál, je velká záhada. Už tři roky nikdo ikona motoristického sportu neviděl.

Fotky Michaela Schumachera kterak na nemocničním lůžku bojuje o návrat do normálního života? Zapomeňte. Management motoristické legendy si dává moc dobrý pozor na to, aby do světa neunikla žádná zpráva o zdravotním stavu, natož obrázek.

Michael Schumacher vlastně zmizel. Možná i proto, aby fanouškům zůstala v paměti jen jeho usměvavá tvář. Pohled na nemocného člověka by zcela změnil pohled na legendu.

Sídlo léčby Michaela Schumachera - 3
Zdroj: isifa.com Sídlo léčby Michaela Schumachera

A tak se jen spekuluje o tom, jak na tom Michael je. Zda aspoň komunikuje, nebo může hýbat třeba jen prsty. Má prý vážit pouhých 45 kilo, ale je pravda aspoň tohle? Jisté je to, že z jeho sídla u ženevského jezera se stalo jedno obrovské sanatorium pro jednoho pacienta. Léčba stojí miliony a rodina začala rozprodávat majetek.


Naposledy se dostaly zprávy o Schumacherovi do médií v souvislosti s nabídkou fotografií bývalého pilota upoutaného na nemocniční lůžko. Anonym chtěl ale příliš velké peníze a i média možná ctí pietu a fotografie by možná ani nezveřejnily.

Michael Schumacher
Zdroj: isifa.com

Co bude s Michaelem dál? Ať je na tom jakkoli, v komatu, či ve vegetativním stavu, bude rodina zřejmě o jeho zdravotním stavu mlčet dál. Šampion zmizel skoro jako Elvis Presley, také vlastně nikdo netuší, zda ještě žije. A tak se nyní motoristický svět těší na nástup Michaelova syna Micka. ten by měl v příštím roce jezdit formuli 3.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Neznámý muž získal FOTO Schumachera brzy po nehodě! Co na snímku zachytil? Rodina závodníka má strach

Schumacher junior jde ve šlépějích svého otce. V pouhých 17 letech bude startovat Formuli 3!

ram TN.cz