Publikováno 26. 7. 2018
NHL Hokejový hříšník

Opora Nashvillu u soudu: Takto zní trest za domácí násilí!

Austin Watson
Zdroj: Profimedia/Twitter
Austin Watson

Natrvalo se zabydlel v sestavě Nashvillu a stal se jednou z opor Predators. Soukromí Austina Watsona však tak pohodové není. V polovině června byl tento důrazný útočník zadržen policií v Tennessee, jelikož byl podezřelý z domácího násilí. To se později i prokázalo a Watson si teď u soudu vyslechl trest. Byla mu uložena tříměsíční podmínka.

Watson si proti sobě poštval spoustu fanoušků. Vždyť v minulosti vystupoval v kampani, která se týkala boje proti domácímu násilí. A teď je sám násilníkem.

 


Ke konfliktu s jeho přítelkyní došlo 16. června. Svědkem byl navíc sám policista, takže měl Austin Watson ke všemu pořádný pech. Hokejista nadával své partnerce kvůli tomu, že hodně pije. Během hádky ji udeřil a způsobil jí několik modřin. Dva měsíce před tím přitom slavili narození dítěte.


Soud ve Williamson County rozhodl, že bude Watsonovi uložen podmínečný trest na tři měsíce. Útočník Nashvillu Predators navíc musí podstoupit program, který má napravovat právě ty, kteří se dopustili domácího násilí. Pokud by se během zmíněných třech měsíců provinil, mohl by skončit až na rok za mřížemi.

lju TN.cz