Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 9.1. 2018 19:35
fotbal Ostuda jako hrom

Trest pro kouče simulanta. Za tohle divadlo zaplatí pokutu! VIDEO

Simulace trenéra Heika Herrlicha
Zdroj: YouTube.com

Nevídaný skandál v Německém fotbalovém poháru už došel k svému rozuzlení. Trenér bundesligového Leverkusenu Heiko Herrlich dostal za ostudný pád pokutu 12 tisíc eur, tedy lehce přes 300 tisíc českých korun.

I kdyby Herrlich vyhrál s Leverkusenem slavnou Champions League, do povědomí fanoušků se zapíše hlavně trapným divadélkem, které předvedl v pohárovém utkání s Borussií Mönchengladbach.

Když záložník domácích Denis Zakaria běžel k postranní čáře, aby rychle vhodil autové vhazování, přimotal se mu Herrlich do cesty, takže se ho fotbalista Borussie lehce dotkl rukama.

Reakce zkušeného lodivoda byla nesmyslná. Po chvilce váhání se teatrálně svalil k zemi, čímž dokonale shodil kredit svůj i svého klubu. A vůbec nepomohlo, že se za šokující zkrat později omluvil.

"Stalo se to v afektu. Ale přiznávám, že to vypadalo hodně hloupě. Moc se za to stydím," kál se někdejší skvělý útočník.


Ani tato slova ale nezměnila nic na tom, že mu německá disciplinárka udělila pokutu ve výši 12 tisíc eur. Tím největším trestem je však pro Herrlicha jistě fakt, že se mu teď smějí fanoušci doslova po celém světě...

fre TN.cz