Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 3. 10. 2016
tresty zatím od sparty

Trest pro Koubka s Váchou? Sparta je poslala trénovat s holkami!

Vácha a Koubek budou trénovat s ženským týmem
Zdroj: Profimedia

Fotbalisty Sparty Tomáše Koubka a Lukáše Váchu čeká za jejich výroky disciplinární řízení, už teď ale vyfasovali trest od klubu. A vedení Sparty bylo originální.

Vácha s Koubkem svými výroky po utkání Sparty v Brně, v němž asistentka rozhodčího Lucie Ratajová neodmávala ofsajd předcházející vyrovnávací brance domácích na 3:3, zaútočili na opačné pohlaví. Vácha na Twitteru poslal sudí Ratajovou k plotně, Koubek se hned po utkání vyjádřil v podobném duchu.

 

Oba sice o den později přispěchali se slovy, která měla mírnit jejich předchozí výroky, na jejich předvolání k disciplinární komisi to však už nic nezměnilo.

 

Ještě než ale rozhodne disciplinárka, dostali oba hříšníci trest od klubu. Generální ředitel Sparty Adam Kotalík považuje jejich výroky za nepřijatelné a podle toho se odvíjel i postih pro hráče. Oba fotbalisté se nejen stanou ambasadory utkání ženského týmu Sparty v Lize mistryň, ale čeká je ještě další trest.

„Jakkoli chápu, že kluci byli po závěru včerejšího utkání plní emocí, tak jsou určité hranice, za které ve svých vyjádřeních jít nemohou. Kromě ambasadorství u ženské Ligy mistrů se oba se budou hlásit u šéfa ženského fotbalu Sparty Dušana Žovince a absolvují několik tréninků s některým z našich ženských týmů, aby se na vlastní oči přesvědčili, že ženy mohou byt šikovné nejen u plotny,“ sdělil Kotalík pro oficiální web Sparty Praha.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TRAPAS: Cristiano Ronaldo se blýsknul s hollywoodskou hvězdou! Za tuhle fotku se mu lidé vysmívají

PRO TATÍNKA: Tereza Chlebovská vyfotila selfie s dcerou Emou. Fotbalista se holkama pochlubil na sociální síti!

 

TN.cz