Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 16.4. 2017 11:29
přehled když mluví fakta

Trenéři na Letné: Nejlepší čísla měl Holoubek, Rada už je nejhorší

David Holoubek a Petr Rada
Zdroj: Profimedia
David Holoubek a Petr Rada

Fotbalová Sparta neví kudy kam. Za jednu sezonu se na místě hlavního trenéra vystřídali hned čtyři muži a tak i když ještě sezona není u konce, nabízí se hodnocení. Pomohly změny? Jak které. A co byl největší průšvih?

Měla to být jízda. Před sezonou navnadila Sparta své fanoušky přestupem Tomáše Rosického, na všechny strany rozdávala úsměvy. Trenér Zdeněk Ščasný dlouho držel tým bez prohry, ta přišla až v derby. A hned po něm v kombinaci s nepříliš povedeným zápasem v Southamptonu se zkušený šéf střídačky pakoval.

Zdenek Scasny
Zdroj: Profimedia

Ligová bilance ale nebyla úplně zlá. Čtyři vítězství, tři remízy a jedna prohra. To vše dávalo dohromady úspěšnost 62,5 procenta. A stále kontakt s čelem tabulky v případném boji o titul.

ram TN.cz

Diskuze

16.4. | 16:13 allanaldik
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jak vidno nezalezi na priblble licenci aby clovek mel vysledky staci se podivat na Spartu a vysledky za posledni roky. bez licence mela aspon nejake dobre vysledky a s trenery s licenci skoro nedokazi NIC. Postavte tam panaka s licenci at podepisuje co ma a veleni prenechte Holoubovi.1duchce reseni.