Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 12. 8. 2018
fotbal bez servítek

Trenér Vrba zpražil vlastní hráče: Za Horvátha by se tohle nestalo!

Pavel Vrba
Zdroj: Profimedia

Fotbalisté Plzně vydřeli domácí výhru 1:0 nad Zlínem, kterou zařídil Michael Krmenčík. V nastavení si však nechal dát zbytečnou druhou žlutou kartu domácí Jan Kopic a trenér Pavel Vrba ho po zápase nešetřil kritikou.

Úřadující mistři z Plzně v první lize doma porazili Zlín 1:0 gólem Michaela Krmenčíka ze 77. minuty a zvítězili i ve čtvrtém kole. Souboj bývalých reprezentačních trenérů Pavla Vrby a Michala Bílka tak ovládl domácí kouč, jehož tým v tabulce zůstal druhý o skóre za pražskou Slavií. Viktoria potřetí za sebou vyhrála výsledkem 1:0, Fastav poprvé v novém ročníku nebodoval.


 

"Já čekal na jednu příležitost za zápas a ona naštěstí přišla. Jsem rád, že jsem to nějak propálil k tyči a vyhráli jsme," okomentoval Krmenčík po zápase svoji vítěznou trefu.

 

Plzeň v závěru těsný náskok udržela, přestože v nastavení byl po druhé žluté kartě vyloučen záložník Kopic a trenér Vrba soptil vzteky!

 

"Závěr už byl takový křečovitý, kdy jsme ten výsledek víceménně ukopali," přiznal Vrba a pokračoval v palbě do vlastních řad.
  

"Určitě mu to vyčítám. Kdyby se to stalo před pěti lety, tak Pavel Horváth by tam tři minuty dohrál u praporku a nebyl by vůbec žádný problém. Honza Kopic z toho chtěl fantasticky vyjet a nakonec dostal druhou žlutou kartu, což je z mého pohledu nenormální," dodal plzeňský kouč.

mm ČTK