Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 23.1. 2016 14:26
video australian open

TRAPAS v přímém přenosu! Jsem dobrá zezadu, řekla tenistka

Darja Gavrilovová
Zdroj: YouTube.com
Darja Gavrilovová

Na úvodním grandslamu sezony patří k příjemným překvapením. Australská tenistka Darja Gavrilovová si na Australian Open vybojovala postup do osmifinále, ovšem jestli si budou fanoušci přemožitelku Petry Kvitové z jejího vystoupení v Melbourne pamatovat, nebude to kvůli výkonům na kurtu. Nýbrž kvůli rozhovoru, ve kterém se postarala o slušný trapas.

Ve druhém kole si vyšlápla na českou jedničku Petru Kvitovou a na kurtech v Melbourne válí dál. Souboj o postup do osmifinále s Francouzskou Mladenovičovou stál Gavrilovovou hodně sil. Jednadvacetiletá hráčka první set vyhrála, ale druhý kvůli třem ztraceným servisům a velkému množství nevynucených chyb ztratila. Přišla tak na řadu třetí, rozhodující sada.


Ta nabídla neskutečně dramatickou podívanou, kterou rozsekla až devatenáctá hra. Francouzska za stavu 9:9 ztratila podání a rodačka z Moskvy v následujícím gamu stvrdila vítězství a postup! Není divu, že měla obrovskou radost. V Melbourne hraje o životní úspěch.A slova těžko hledala i při rozhovoru na kurtu. Nad otázkou, jak se ji podařilo vrátit po prohraném druhém setu do zápasu se dlouho trápila. Pak z ní ale vylezlo: „Já jen… Jsem dobrá zezadu.“ Záhy ji došlo, co vlastně řekla. Ihned zakryla si ústa rukou a pořádně se začervenala. Není divu, že publikum se dalo do smíchu.


NEPŘEHLÉDNĚTE:


Tomuhle se říká trapas v přímém přenosu. Je ale možné, že i tenhle okamžik přispěje k tomu, že se sympatická tenistka stane v Austrálii ještě populárnější. Místní občanství získala teprve před několika týdny, v prosinci loňského roku. Už teď je jasné, že její další zápas – osmifinálový souboj se Španělskou Suárezovovu- Navarrovou bude zase hodně sledovaný!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZRÁDNÉ NÁKUPY: Když doma uviděla, jak pyžamo vypadá zezadu, zděsila se!

Vyzkoušeli jsme sex podle 50 odstínů šedi: Klitoris, kuličky, gymnastika a záplava orgasmů!

pha TN.cz