Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.4. 2017 08:27
NBA Smrt v rodině

TRAGÉDIE před zápasem: Sestra hvězdy NBA Thomase zemřela!

Isaiah Thomas
Zdroj: Instagram

Pokud se alespoň okrajově o sport zajímáte, jistě znáte hvězdu Bostonu z NBA, kterou je Isaiah Thomas. Tomu bohužel vstup do letošního play off vůbec nevyšel a teď tím nemyslíme to, že Boston podlehl Chicagu 102:106. Před utkáním se totiž stala tragédie. Sestra Thomase, teprve dvaadvacetiletá Chyna zemřela při autonehodě. Prý nebyla ani připoutaná.

Basketbalová NBA píše různé příběhy, ale tenhle nebude z těch šťastnějších. Basketbalista Isaiah Thomas, který je hvězdou Boston Celtics, neřešil před zápasem správnou rozcvičku, taktiku ani skvělou atmosféru. Naopak jeho oči zalily slzy. Den před začátkem play off mu totiž zemřela jeho sestra Chyna při autonehodě.

 

Isaiah Thomas
Zdroj: Profimedia / Youtube

 


S informací přišel jako první zpravodajský portál ESPN. Ten uvedl, že dvaadvacetiletá Chyna Thomas zemřela při autonehodě nedaleko Washingtonu. Prý neměla být připoutaná a srážku do ocelového sloupu v blízkosti dálnice nepřežila. "Jsme strašně zarmouceni tragickou ztrátou Chyny Thomas. Myšlenky a modlitby celé organizace Celtics jsou s Isiahaem a jeho rodinou," uvedl v prohlášení Boston. Kdo byl viníkem nehody se vyšetřuje.

 

 


Isaiah Thomas však do předzápasového tréninku nastoupil, ale odmítl mluvit o čemkoliv s novináři. O spekulacích o tom, zdali Thomas nastoupí do první utkání play off proti Chicago Bulls už se hovořit nemusí. Basketbalista, který zažívá nejtěžší dny svého života, nakonec hrál. Připsal si 33 bodů, 6 asistencí a 5 doskoků, ale ani to nestačilo. Celtics podlehli Chicagu 102:106.


Výsledky NBA:

Východní konference:
Washington - Atlanta 114:107
Boston - Chicago 102:106


Západní konference:
Golden State - Portland 121:109
Houston - Oklahoma 118:87.

lju TN.cz