Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 4. 2. 2018
smutné poslední zápas

Tragédie na stadionu: Ve Zlíně zemřel při utkání hokejista

Jan Skácelík
Zdroj: web ZAHL
Jan Skácelík

Při hokejovém zápase v amatérské lize hrané ve zlínské PSG aréně ve Zlíně, dotlouklo i přes veškerou snahu spoluhráčů a poté i záchranářů srdce dlouholetého hráče Jana Skácelíka. O tragédii informuje web Zlínské amatérské hokejové ligy.

 
K hokeji se Jan Skácelík dostal přes hokejbal, kterému se věnoval od svých šestnácti let až dodnes. V nejvyšší malenovické hokejbalové lize odehrál plných třináct sezón převážně na postu obránce, což platilo i u hokeje. Ve Zlínské amatérské hokejové lize strávil 11 sezón , odehrál 236 soutěžních zápasů a třikrát se svými spoluhráči slavil bronz a jednou i stříbro. Další řadu utkání odehrál ve Zlínské hobby lize a byl také velikým fandou zlínského extraligového týmu.


Aktivní byl ale i v oblasti automobilových závodů, kde dělal dlouhá léta mechanika různých rallyových speciálů a dokonce několikrát usedl sám i za volant v amatérských závodech. Rád podnikal i dobrodružné výlety s kamarády na motorkách.


Sport byl to, co miloval. Bohužel se mu ale stal i osudným, když nenadále v úterý 30. ledna přímo na hřišti zemřel v nedožitých osmatřiceti letech. Bohužel opustil i své nejbližší - přítelkyni Romanu společně s jeden a půl letou dcerou Editkou.


Ve Zlíně jeho přátelé zřídili pro pozůstalé transparentní účet 115-6885940207/0100, kam může kdokoliv přispívat. Poslední rozloučení a smuteční obřad s Janem Skácelíkem proběhne v pondělí 5.2.2018 ve 13.00 hodin v obřadní síni zlínského krematoria.

ram TN.cz