Publikováno 26. 7. 2017
můžete pomoci krádež

Trable šampióna z Vídně: Po návratu do ČR prosí lidi o pomoc!

Radek Bonk řeší po návratu do ČR potíže
Zdroj: Profimedia / facebook

Návrat do České republiky pořádně zhořkl bývalému českému hokejovému reprezentovi Radku Bonkovi. Zlatý medailista ze světového šampionátu ve Vídní se totiž stal obětí zlodějů. Na sociální síti nyní prosí veřejnost o pomoc.

Přiletěl ze zámoří, aby v Třinci pomohl svému dlouholetému kamarádovi Václavu Varaďovi v přípravě třineckých hokejistů na novou extraligovou sezónu. Místo aby se však hokejista, který se v roce 1996 podílel dvěma góly a stejným počtem přihrávek na triumfu českých reprezentantů na MS ve Vídni, podepisoval na hokejovém stadionu fanouškům, musí řešit krátce po návratu velký problém.
 

"Právě mi bylo ukradeno kolo v Lubině. Kdyby někdo věděl o nějakém hajzlovi, tak prosím dějte vědět," svěřil se na sociální síti a poprosil veřejnost o sdílení příspěvku, ke kterému připojil i fotografie bicyklu.
 

V komentářích pak přidává ještě upřesnění. "Kolo bylo u dědy na zahradě," doplnil.

 

Prosba bývalého hokejového reprezentanta, který postupně v barvách Ottawy, Montrealu a Nashvillu odehrál téměř tisícovku zápasů v zámořské NHL, se dočkala několika set sdílení a všichni doufají, že se podaří viníka dopadnout a kolo získat zpět.
 

msl TN.cz