Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 11. 2018
o2 arena hokejová extraliga

Trable pro hokejovou Spartu: Proč celý měsíc nebude hrát doma?

Hokejová Sparta
Zdroj: Profimedia
Hokejová Sparta

Hokejová Sparta má problémy. Poslední tři zápasy tradiční pražský klub prohrál a nyní ho čeká hodně nepříjemné období. Celý měsíc nebude hrát doma! V jejím domovském stánku se totiž místo hokeje bude hrát florbal a budou v ní skákat koně.

Hokejisté Sparty si před časem našli nový domov v libeňské O2 areně už nějak dopředu museli počítat s tím, že o některých termínech domácích zápasů budou muset vyjednávat.


Poslední domácí utkání sehraje Sparta v neděli 25. listopadu proti třineckým Ocelářům. A hokej v podání Sparty se pak vrátí na místo až po Vánocích, v pátek 28. prosince.


Důvod je prostý. Od začátku prosince bude největší česká aréna patřit florbalu, Praha totiž hostí 12. mistrovství světa. A hned po jeho konci si florbalisté jen vymění místa s organizátory finále parkurové Play Offs Global Champions League.


Návratu hokeje pak ještě prodlouží reprezentační víkend, kdy je extraliga zastavena. Ve finále to pro Spartu znamená trip pěti venkovních utkání. A tak si Pražané mohou naoko vyzkoušet praktiky ze slavné NHL.

TN.cz