Publikováno 17. 10. 2017
liga mistrů základní skupiny

Tottenham veze bod z Realu. Liverpool nasázel Mariboru 7 gólů!

Real Madrid - Tottenham Hotspur

Fotbalisté Realu Madrid nedokázali na vlastním hřišti porazit v Lize mistrů Tottenham Hotspur. Proti anglickému soupeři dokonce prohrávali, remízu ale nakonec zachránil Cristiano Ronaldo. Velkou kanonádu viděli diváci v Mariboru, Liverpool ve slovinské metropoli nastřílel sedm branek.

Tottenham se na hřišti Realu ujal vedení v osmadvacáté minutě, když si centr Auriera do vlastní brány srazil Varane. Ještě v prvním poločase ale dokázali domácí odpovědět. Z pokutového kopu vyrovnal dvě minuty před přestávkou Ronaldo.

Tottenham ale nakonec remízu na hřišti favorita udržel i díky skvělým zákrokům gólmana Llorise.

Sedm gólů bylo k vidění v Mariboru, ani jeden z nich ale domácí fanoušky nepotěšil. Liverpool totiž doslova zostudil slovinský celek 7:0.