Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 2.11. 2017 19:26
Baseball Romantika

Doják jako z filmu: Žádost o ruku během Světové série! VIDEO

Žádost o ruku
Zdroj: YouTube.com

Happy end jak z toho největšího románu prožili diváci po finále Světové série v Los Angeles. Po rozhodujícím zápase napínavého finále se lídr vítězů Carlos Correa rozhodl k životnímu kroku a přímo před celým stadionem požádal o ruku sličnou přítelkyni Daniellu Rodriguez. Jaká byla její reakce?

Tak na tenhle večer už ani jeden z nich nikdy nezapomene. A nejen oni dva. Po rozhodujícím sedmém zápase finále Světové série baseballové MLB, v němž hostující Houston Astros porazil Los Angeles Dodgers 5:1 a získali tak svůj premiérový titul, došlo k situaci ve stylu Pretty Woman.

 Když hvězda vítězného Houstonu přišla po utkání na televizní rozhovor, zničehonic poklekla před šokovanou přítelkyni, vytáhla prstýnek a před celým stadionem ji požádala o ruku."Mášt možnost mě udělat nejšťastnějším na světě. Prosím, vezmeš si mě?" řekl své osudové lásce, která se v roce 2016 stala Miss Texasu. Ta se štěstím rozplakala a pak samozřejmě řekla ano.

"Plánoval jsem to asi tři měsíce a jsem moc rád, že se to takto podařilo. Bylo vidět, že to Danielle vůbec nečekala," liboval si Correa, který tak ve středu večer skóroval hned na dvou frontách.  

Jeho romantický počin trochu připomněl událost po finále světového šampionátu ve fotbale z roku 2010, kdy brankář vítězného Španělska Iker Casillas políbil v přímém přenosu svou přítelkyni, televizní reportérku Sáru Carbonerovou. Dnes jsou oba manželé.

fre TN.cz