Publikováno 11. 2. 2019
fotbal naprostá demolice

Totální debakl! Benfica ponížila soupeře deseti góly. SESTŘIH

Fotbalisté Benficy

Fotbalisté Benficy Lisabon si v 21. kole nejvyšší portugalské soutěže parádně zastříleli. Odnesl to hostující celek Nacional Madeira, který na půdě soupeře inkasoval deset gólů a ani jeden nevstřelil.

Na nedělní zápas na půdě Benficy by hráči Madeiry nejraději zapomněli. V poločase vedli domácí už 3:0, ale nic nenasvědčovalo tomu, že ve druhé půli měla přijít taková kanonáda.

55 tisíc diváků bylo na Stadionu světla svědky totální demolice, která skončila 10:0! Skóre otevřel Grimaldo a pak se dvakrát trefil Seferovic. Ve druhém poločase pak góly postupně přidali Joao Felix, Pizzi, Ferro, Ruben Dias, dva Jonas a ještě jeden Silva.

Na sestřih všech gólů se můžete podívat níže na videu:

Naposledy se v portugalské lize podobná přestřelka odehrála v roce 1965, když Benfica zničila Seixal 11:3.