Publikováno 13. 6. 2017
Z historie Největší bouřliváci

Top zkraty sportovců? KO zezadu, uhryznuté ucho, zbití sudí! VIDEA

Největší sportovní zkraty
Zdroj: Profimedia / Youtube

Článek o nesportovním zákroku kickboxera Haruta Grigoriana, který zezadu nepochopitelně vypnul Murthela Groenharta, u vás vyvolal velkou diskuzi. Proto jsme pro vás připravili přehled některých známých přešlapů sportovců, ať už ze vzdálenější historie, nebo ze současnosti. Můžete porovnat, který byl ten nejhorší!

Kickboxer Harut Grigorian poslal svého soupeře Murthela Groenharta dost nesportovně - pěstí zezadu. Zasažený bojovník se jen bezmocné skácel k zemi. Video i podrobnosti najdete v článku níže:

 

Z ringu ještě nemusíme odcházet. Asi nejznámější zkrat ve sportu si zapsal do své jinak bohaté boxerské kariéry Mike Tyson, který ukousl část ucha svému soupeři Evanderovi Holyfieldovi.

 

 

V dubnu se odehrál jeden tehdy velmi diskutovaný incident v České republice. Na hokejovém turnaji mládeže v Mostě museli hráči chránit rozhodčího před rozbouřenými soupeři. Mladí Bělorusové ukázali, že v sudím rozhodně autoritu nevidí.

 

 

Hráči Viťazu Čechov měli několik sezon pověst magorů, rváčů a nebezpečných soků. Místo hokeje vyhledávali jen to, jak zranit co nejvíc soupeřů. To osobně zažil i Jaromír Jágr, na kterého si čechovští hokejisté vyšlápli při jeho působení v Omsku. Ve videu níže můžete vidět i od nich zmláceného českého obránce Martina Škoulu.

 

 

S jedním šíleným hokejbalistou mají zkušenost i čeští hráči. Kanadský obránce Justin Pender na domácím mistrovství světa v St. John´s neskousl to, že česká reprezentace postoupila na úkor jeho týmu do finále turnaje. Pender mlátil hráče i rozhodčího, kterému dokonce přetrhal vazy.

 

 

A na závěr je tady jeden šílenec, který si spletl fotbal s MMA. Portugalský "fotbalista" Marco Goncalves nejprve udeřil protihráče a o chvíli později poslal ukázkovým KO rozhodčího k zemi. Zasahovat musela i místní policie. Klub hříšníka okamžitě vyhodil.

 

 

Tak komu z těchto "kandidátů" podle vás přeskočilo nejvíc? Výběr toho největšího hříšníka asi bude složity... 

lju TN.cz