Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 7.2. 2018 10:59
fotbal velký rozhovor

Tomáš Rosický otevřeně: Tohle vzkazuje sparťanským ultras!

Tomáš Rosický
Zdroj: SpartaTV

Dnes už bývalý fotbalista Tomáš Rosický si zvyká na novou roli v pozici člena sportovního vedení pražské Sparty. Během soustředění ve Španělsku poskytl pro Sparta TV velký rozhovor, kde mimo jiné zareagoval i na prohlášení letenských ultras.

Rosický na konci loňského roku oznámil konec fotbalové kariéry. Dlouho se ale nenudil a přijal nabídku vedení pražské Sparty a rychle se začlenil do sportovního vedení klubu.
 


 

"Já jsem ve velmi úzkém kontaktu se Zdeňkem Ščasným. Spolupracuji také s Adamem Kotalíkem a trenérem," prozradil, co obnáší jeho funkce.

 

V obsáhlém rozhovoru pro sparťanskou televizi odpovídal na otázky tiskového mluvčího Ondřeje Kasíka. Řeč byla nejen o nových posilách, ale došlo i na fanoušky klubu.

 

 

Ultras pražské Sparty vydali v neděli večer prohlášení, že se od ligového utkání z Libercem vrací do ochozů a budou podporovat tým.
 

 Rozhovor s Tomášem Rosickým VIDEO:


"Je to pozitivní signál a teď je na nás, abychom všechny kroky, co děláme, aby to všichni chápali. Já jsem rád, že zase bude více fanoušků na Spartě a že budou hnát hráče dopředu,"
odpověděl na dotaz (pozn. red. Rosický mluví o ultras cca ve 14. minutě rozhovoru).

mm TN.cz