Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 14. 4. 2018
video neuvěřitelné verdikty

Sudí nepískal ani jasné věci. Proto šéf Slovanu rozbil ústa nevinnému

Slovenská fotbalová liga
Zdroj: facebook
Slovenská fotbalová liga

Fotbaloví fanoušci mnohdy žasnou nad tím, co rozhodčí dokážou bohorovně přehlédnout. Ve slovenské lize je tématem posledních dnů duel Spartaku Trnava se Slovanem Bratislava. A možná právě až tyto záběry vysvětlují chování šéfa „belasých“ a jeho agresivní chování.

Před týdnem se psalo o tom, jak Ivan Kmotrík mladší na tribuně plival po divácích a nakonec skleničkou od vína rozbil obličej jednomu z domácích pořadatelů. Skončil na policii a jeho chování není omluvitelné.


Jenže se na světlo světa dostaly situace, kvůli kterým ředitel Slovanu běsnil. Bratislavský klub totiž podal protest na výkon rozhodčích a komise, která duel zpětně řešila, dala „belasým“ za pravdu.


Namísto penalty pro Slovan a vyloučení trnavského Chanturišviliho. Vše odnesl jen okopávaný Aleksander Čavrič.
Ten nejdřív jentaktak, že nepřišel o nohy při skluzu domácí obrany ve velkém vápně, aby nakonec už pořádně frustrovaný oplatil fauly a plivance soupeře a sám viděl červenou kartu.


Slovenská komise dala Slovanu zapravdu a uznala, že verdikty sudího Očenáše byly chybné. Výsledek zápasu ale stejně zůstává v platnosti, stejně tak krvavé zranění pořadatele, které vzniklo po návalu zlosti ředitele Slovanu, nikdo zpět nevezme.

ram TN.cz