fotbal další oběť

To je ten brutální moment! Ramos odepsal Havla a zase mu to prošlo

Segio Ramos a Milan Havel
Zdroj: Twitter

Fotbalisté hvězdného Realu Madrid ve středu zničili Viktorii Plzeň 5:0 a kromě jednoznačného výsledku se hodně skloňovalo jméno hostujícího kapitáná Sergia Ramose. Ten totiž ve 13. minutě loktem udeřil domácího Milana Havla takovým způsobem, že mu zlomil nos. Rozhodčí však brutální zákrok přehlédl...

Běžela teprve 13. minuta utkání a plzeňský Havel šel do souboje s Ramosem. Jenže jak už tomu u kapitána Realu bývá, pomohl si nedovoleně a Havel skončil v bolestivých grimasách a s přeraženým nosem na zemi.

14

Sergio Ramos

Hodnocení:

Domácí fotbalista sice v utkání pokračoval, ale v 38. minutě ho nakonec vystřídal Milan Petržela. Zápas skončil jasnou výhrou Realu 5:0, ale fanoušci po jeho skončení nemohli Ramosovi přijít na jméno.

"Milane, nechtěl jsem ti ublížit, nebyl to žádný úmysl. Omlouvám se, brzy se uzdrav," napsal později Ramos na svém twitteru, protože moc dobře věděl, co způsobil.

Ramosovi opět prošel zákeřný faul, jako už tomu bylo v minulosti několikrát. Ve finále loňského ročníku Ligy mistrů fauloval Mohammada Salaha z Liverpoolu, kterému způsobil zranění klíční kosti a Egypťan pak jeden ze svých nejdůležitějších zápasů nedohrál.