Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 16. 11. 2017
Kráska v plavkách Svůdné křivky

Sex až po svatbě! Krásná snowboardistka se svlékla na pláži

Torah Brightová
Zdroj: profimedia.cz

Patří mezi nejkrásnější sportovkyně světa a dobře o tom ví! Třicetiletá snowboardistka Torah Brightová teď ukázala své vnady na pláži, kde se svlékla do titěrných plavek. A že se tedy bylo na co dívat!

Při samotných závodech je Torah Brightová zahalená až po uši, což je škoda jako hrom. Svým příznivcům to ale nyní trochu kompenzovala tím, že se nechala nafotit jen v plavkách na pláži Bondi Beach v australském Sydney.

Torah Brightová
Zdroj: profimedia.cz


Fanoušci se tak mohli pokochat pohledem na její štíhlou postavu, kterou by jí mohla závidět nejedna modelka. Snímky svůdného zadečku pak v hlavách většiny mužů vzbuzují přímo hříšné myšlenky...

No románek s úspěšnou snowboarďačkou si však nejspíš mohou nechat zajít chuť. Brightová totiž žije skoro jako jeptiška. Coby hrdá mormonka nepije vůbec žádný alkohol a na první sex čekala až do svatby, kterou ve 24 letech uzavřela s Jakem Welchem.

Torah Brightová
Zdroj: profimedia.cz


Torah Brightová
Zdroj: profimedia.cz


Jejich manželství ale vydrželo pouhé tři roky a v současnosti je Brightová bez partnera, což šance jejích obdivovatelů přece jenom trochu zvyšuje...

fre TN.cz