Publikováno 28. 5. 2018
video sweet caroline

VIDEO: Lepší nástup v UFC nebyl. Tak Liverpool vítal svého hrdinu!

Darren Till
Zdroj: Twitter
Darren Till

Den po finále Ligy mistrů se uskutečnil galavečer UFC v Liverpoolu, jehož hlavní hvězdou byl mladý a velmi talentovaný rodák Darren Till. Jeho zásluhou se vyprodala celá aréna, a co víc, tak celá aréna se postavila na stranu svého zápasníka a doslova ho doprovodila písní až do klece!

Teprve 25 let má Darren Till, ale již nyní má ohromný potenciál být další hvězdou po boku Conora McGregora a jemu podobných. To dokázal jeho nástup do zmiňovaného zápasu. Na píseň „Sweet Caroline“, která je úzce spjata s fotbalovým týmem FC Liverpool, se na nohy postavil snad každý divák a většina z nich se přidala i do zpěvu. Výsledkem se stal jeden z nejkóničtějších nástupů do klece za poslední dlouhou dobu. 

Zatímco FC Liverpool v Lize mistrů s Realem Madrid padl, tak Till dokázal zvítězit. Možná i díky dodané energii si poradil v neuvěřitelně těsné bitvě a zkušenějšího amerického soupeře porazil.


V pětikolovém utkání předvedl opravdovou vyspělost a neukvapil se k nebezpečným výpadům. Většinu zápasu kontroloval a byl tím aktivnějším z dvojice. Nyní se tedy katapultuje ze svého osmého místa v žebříčku welterové váhy do úplně špičky, protože Thompson, kterého porazil, byl žebříčkově hned za šampionem Woodleym.

Lukáš Zduba TN.cz