Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 4. 7. 2017
Faul Nesportovní moment

Brutální faul ramenem na hlavu: Hvězdu kvůli tomu zavrhli! VIDEO

Sonny Bill Williams
Zdroj: Profimedia / Youtube

Hvězda ragby Sonny Bill Williams předvedl v nesoutěžním utkání velmi tvrdý a nesportovní zákrok ramenem na hlavu. Mnohých vzor teď schytává kritiku ze všech stran. Za faul na Anthonyho Watsona dostal červenou kartu.

Sonny Bill Williams je hvězda ragby, bývalý boxer a velká novozélandská celebrita. Také je vzorem mnoha mladých sportovců, ale svou pověst si teď velmi pošramotil. V rámci exhibiční Lions Tour se výběr All Blacks s Williamsem utkal proti britským Lvům.

 

 

 
Williams v jednom ze soubojů sejmul ramenem Anthonyho Watsona. Mířil mu přímo na hlavu a pro zasaženého hráče to musela být neskutečná bolest. Nesportovní zákrok byl "oceněn" červenou kartou.

 

 

Jeden z nejlepších hráčů historie schytává kritiku od fanoušků ze všech stran. Ragby je totiž bráno za tvrdý, ale férový sport. Tohle do něj zkrátka nepatří. "Jsem zdrcený z toho, že jsem v tom své bratry na hřišti nechal. Mrzí mě to. Stejně jako mě to mrzí vůči Anthonymu. Omluvil jsem se mu a jsem s ním v kontaktu," řekl po zápase Sonny Bill Williams.

lju TN.cz