Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 20. 3. 2017
video pocta od kamaráda

Titul číslo 90 pro Rogera! To je debil, slyšel pak tenisový gentleman

Roger Federer
Zdroj: Twitter
Roger Federer

Slavnostní okamžik. Pocta oběma finalistům a poděkování obou hráčů, slova k rivalům, divákům... Jenže prestižní tenisový turnaj v Indian Wells zažil jednu neuvěřitelnou řeč. Švýcar Wawrinka poslal Rogerovi Federerovi tak upřímnou poklonu, že ho nazval debilem...

Úsměvná scéna nastala po utkání, které potvrdilo Federerovu výjimečnost. Tradiční turnaj vyhrál a navíc mohl oslavit jubilejní 90. triumf na okruhu ATP. Více mají už jen Ivan Lendl (94) a Jimmy Connors (109). Ale o to nešlo. Důležitá jsou hlavně Wawrinkova slova.


"Rád bych pogratuloval Rogerovi... On se směje... To je debil..."
tak nějak rozsekl poražený finalista ticho v aréně, použil slovo "asshole". V tu chvíli se už nesmál jen Roger, ale i diváci na tribunách.


Zklamání Wawrinky tak aspoň trochu zmizelo. Federer ho chtěl prý svou mimikou trochu rozveselit. "Beru to jako kompliment. Pokaždé nejsou okolo kamery a samozřejmě, že taková slova občas schytám. Na kurtu to bylo poprvé a není to špatný pocit," nedělal vědu z Wawrinkova úletu Roger. Tenis je prostě docela zábavný sport, i když se mnohdy tváří hodně vážně.

ram TN.cz