Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 20.10. 2018 09:23
Turnaj mistryň Luxusní galavečer

Tenistky za modelky: Sexy byla Kvitová i Plíšková. Která nejvíc?

Tenistky na galavečeru Turnaje mistryň
Zdroj: Twitter

Turnaj mistryň začíná v Singapuru už v neděli. Osm nejlepších tenistek světa už je v dějišti, kde proběhl slavnostní galavečer. Místo raket a tenisek se hráčky hodily do gala a jedna byla krásnější než druhá. Slušelo to více Karolíně Plíškové? Nebo Petře Kvitové? Hlasujte pro vaši favoritku v anketě na konci článku.

Bílou skupinu tvoří Caroline Wozniacká, Karolína Plíšková, Petra Kvitová a Elina Svitolinová. Červenou pak Angelique Kerberová, Kiki Bertensová, Sloane Stephensová a Naomi Osakaová. Jedna z těchto hvězd se stane mistryní mistryň. Než se však představí na kurtech, užily si luxusní galavečer.

 

19

GALERIE: Tenistky na galavečeru Turnaje mistryň 2018

Zdroj: Profimedia

Petra Kvitová

Hodnocení:

 

Červená a černá. To jsou barvy, které na přehlídce šatů dominovaly. Obě české tenistky – Karolína Plíšková a Petra Kvitová – zvolily černou a obě byly velmi sexy. Tradičně to velmi slušelo Caroline Wozniacké a ve velkém stylu se prezentovala také Sloane Stephensová.

 

 

Turnaj mistryň má první zápasy na programu v neděli ráno. V Singapuru začne jako první Petra Kvitová, která na úvod poměří síly s Ukrajinkou Elinou Svitolinovou. Karolína Plíšková hraje v pořadí hned druhý zápas a to s Caroline Wozniackou.

 

Anketa

Které z tenistek to slušelo nejvíce?

Hlasovalo 2095 lidí.

lju TN.cz